PRŮVODCE SVĚTEM ZDRAVÉHO A SPOKOJENÉHO ŽIVOTA

Prostřednictvím svých článků bych vám ráda předala nejrůznější informace, které souvisí se zdravým životním stylem. 

Mým cílem je vás motivovat a inspirovat, protože věřím, že každý může mít zdravý a spokojený život plný energie a radosti.

VÝZNAM STRAVY A JEDNOTLIVÝCH ŽIVIN

 

Proč je důležitý příjem bílkovin, a jaké jsou pro člověka plnohodnotnější? K čemu slouží sacharidy? Jak je to s tuky, jsou přínosné pro tělo? Chcete vědět, proč přijímat vitaminy a minerální látky?

JAK ZRYCHLIT (ZPOMALENÝ) METABOLISMUS

 

Trápí vás zpomalený metabolismus, ale nevíte, jak ho zrychlit? Zapomeňte na zázračné pilulky. Začněte s jednoduchými kroky, díky kterým zrychlíte metabolismus a zlepšíte svůj životní styl.

ANTIOXIDANTY – PROČ JSOU DŮLEŽITÉ

 

Antioxidanty, volné radikály, oxidační stres… pojmy se kterými se setkáte velmi často v televizi, tisku, knihách… Zjistěte, co tyto pojmy znamenají, a proč jsou ve vašem životě antioxidanty důležité.

CO DĚLAT, KDYŽ SE VÁM NEDAŘÍ ZHUBNOUT

 

Udělejte kroky, které vás dovedou k vysněnému cíli – zhubnout a být zdraví. Začněte ve své hlavě a pokračujte krok za krokem dalšími body a zjistěte, co můžete začít dělat jinak.

MÝTY VE VÝŽIVĚ

 

Na internetu naleznete plno užitečných informací, ale také spoustu mýtů a nesmyslů. V tomto článku jsem se zaměřila na 7 podle mě nejčastějších a nejběžnějších mýtů ve výživě. 

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O CUKRECH

 

Přečtete si o tom, co to vlastně cukry jsou, a zda jsou vhodnější ty přirozené nebo přidané. Budete vědět, jaký by měl být denní příjem, a jak lze nahradit nezdravé cukry za zdravé. 

JEDNODUCHÉ ZPŮSOBY, JAK POSÍLIT IMUNITU


Zjistíte, co můžete udělat pro posílení imunity nejen svojí, ale celé rodiny. Dozvíte se, jaké potraviny je vhodné zařadit, a které doplňky stravy můžete užívat.