MŮJ PŘÍBĚH

ROK 2010-2017

Tady začala má cesta…

V době, kdy jsem studovala střední, vysokou školu a poté začala pracovat, jsem „vymetala“ jednu akci za druhou, vysedávala v hospodách a můj životní styl byl velmi špatný neřešila jsem stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu a o spánku radši nemluvím. Život byl velký stereotyp – škola (poté práce) – párty – kocovina. Neměla jsem žádné sebevědomí, nevěřila jsem si, nebyla jsem sama se sebou spokojená a tak nějak jsem přežívala. Vůbec jsem nevnímala, co mé tělo potřebuje a mysl chce.  😕

Každou změnu jsem odkládala na začátek dalšího měsíce a nikdy jsem nic nezměnila. 

Je pravdou, že asi 2 roky (2011 – 2012) jsem nechodila nikam. Měla jsem přítele, který nechtěl do společnosti, chtěl být stále doma, ovlivňovat mě a já v tu dobu byla zamilovaná a neviděla jsem, co se kolem děje. Přišla jsem o kamarádky i kamarády, s rodinou jsem měla špatné vztahy a žila jsem v podstatě jen pro něj. Po 3 letech vztahu jsem si uvědomila, že takto žít nechci. Po rozchodu se mi rozsvítilo – byl to manipulátor a já jeho oběť.

Díky tomuto manipulativnímu vztahu jsem si ujasnila, co je pro mě důležité a postupně jsem se naučila jít si za svými cíli.

LÉTO 2017

Jednoho letního dne si dodávám odvahu a zamýšlím se nad svým životem, tělem i zdravím. Stoupám si před zrcadlo. ANO, je to nejlepší způsob, jak vidět sama sebe v celé kráse. Vřele doporučuji. 😉 Stojím před zrcadlem a nejsem vůbec spokojená. Vidím holku, která je unavená a tlustá. Nikdy jsem nebyla hubená jako laň, ale když se tak zamyslím, není se čemu divit. Můj dosavadní život a životní styl nestál za nic, na své tělo jsem kašlala, nestarala se o sebe a tom, jak pracovat se svými myšlenkami, aby mi byly ku prospěchu, jsem věděla zatím hodně málo. Hlavou mi běhalo: ,,Musím začít něco dělat pro sebe!“ 

Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Vydala jsem se na cestu za zdravějším a spokojenějším životem.

PODZIM 2017

První změna => začít odpočívat. 

Tím, že jsem absolvovala několik masérských kurzů a věnovala se masážím v rodině, mi bylo jasné, že je to cesta také pro mě. Říkala jsem si, že když dopřávám takovou péči ostatním, proč bych si ji nemohla dopřát také? Masáže a správná organizace času vyřešily všechny mé problémy s bolestmi zad a únavou. Navíc jsem se zbavila napětí, ztuhlosti, nervozity a zlepšilo se mé vnímání vlastního těla. 

Druhá změna => chci zhubnout. 

Hledala jsem možnosti rychlého zhubnutí (a v tu dobu také přivýdělek) a na internetu jsem objevila jednu společnost. Skvělá příležitost a zároveň přípravky nahrazující jídlo (koktejly) a doplňky stravy, které pomáhají hubnout – to je přesně pro mě. Nebudu lhát, ale zaujalo mě to, tak jsem se rozhodla to zkusit

Čím déle jsem se společností spolupracovala, tím více jsem chtěla o výživě vědět více. Nestačilo mi školení dané společnosti, kde byly hlavním tématem výrobky, a jak je prodat – což pro mě byl problém. Neuměla jsem ,,vnutit“ produkty, které pro mě samotnou byly předražené a úplně jsem o nich nebyla přesvědčená, že fungují. 

Rozhodla jsem se, že si rozšířím vzdělání rekvalifikačním kurzem Poradce pro výživu, který změnil můj pohled na tělo, zdraví a výživu. Začala jsem se více vzdělávat. Každý další odborný kurz mi dával nové poznatky a vše mi začalo dávat větší smysl

Najednou jsem věděla, že nechci nabízet produkty dané společnosti, kterým sama nevěřím a ukončila jsem spolupráci. 

Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. 

ZIMA 2017

Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas běhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe, vzdělávat se v oblasti výživy, zdravého životního stylu a zaměřila se na sebelásku. 

Zamilovala jsem si svoji cestu.❤

A světe div se. Kila šla postupně dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. 👀 Začala jsem své tělo milovat takové, jaké je a užívat si života naplno. Naučila jsem se být vděčná za každý den.

Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

JARO 2018

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti i u ostatních (nejen u rodiny a kamarádek). Zašla jsem si na úřad pro živnostenský list a začala jsem oficiálně podnikat. To byl můj velký výstup z komfortní zóny. V počátku jsem nabízela masáže v pohodlí domova, diagnostiku složení těla na přístroji Tanita a výživové konzultace, včetně sestavení individuálního jídelníčku. 

V tu dobu také začalo mé vzdělávání v oblasti online podnikání (a že toho je sakra hodně, co se člověk musí naučit, pokud tedy nemá desetitisíce, aby to někdo udělal za něj). 

Nevzdala jsem to. Základem je si uvědomit, že chci něco změnit a jít si za tím.

Postupně jsem také absolvovala kurzy o výživě těhotných, kojících žen i dětí, o stravování při prevenci různých onemocnění a sportu. Také vím, že vše začíná v hlavě, a že mysl ovlivňuje tělo, proto se neustále vzdělávám v oblasti psychologie, psychosomatiky, nastavení mysli, emocí, motivace a koučinku. 

ÚNOR 2019

V únoru 2019 jsem se stala maminkou. Dcera se narodila císařským řezem a nebudu lhát, když řeknu, že začátky nebyly lehké (skoro 3 měsíce jsem se nemohla hýbat, jak mě bolela jizva). V tu dobu jsem se naučila určovat si priority (co nebylo důležité, muselo počkat). Hlavní bylo postarat se o dceru a péče o mě samotnou. Velmi brzy jsem zjistila, že když nebudu v pohodě já, tak se to projeví i na dcerce

Začala jsem se zajímat o to, jak pracovat se sebou, jak být respektujícím rodičem, který umí stanovit hranice a o spoustu dalších témat souvisejících s mateřstvím a rodičovstvím (včetně alternativního vzdělávání). Díky práci na sobě jsem začala vnímat své tělo, pocity, myšlenky, omezující přesvědčení a vše, co se děje uvnitř i kolem mě. Postupně jsem objevovala více do hloubky sama sebe.

Využila jsem všechny své poznatky z kurzů o výživě během kojení a později o stravování dětí. Příkrmy jsem zaváděla metodou BLW, což znamená dítětem vedené odstavení. Také jsem se postupně začala vracet ke svým aktivitám před těhotenstvím – procházky, cvičení, běhání. Velmi často jsem to zvládla i s dcerou po boku a bylo úžasné když ve 2 letech už cvičila se mnou. 

Díky první dceři jsem si uvědomila, jak je život krásný a bezpodmínečná láska k nezaplacení.

ÚNOR 2022

V únoru 2022 se narodila druhá dcera a opět císařským řezem. Z druhého porodu jsem se po fyzické stránce zotavila daleko rychleji (naštěstí). Proto jsem se zaměřila především na stravu, a jakmile mi to tělo dovolilo začala jsem cvičit, postupně běhat a dostávat se do kondice (a s 2 dětmi to je teprve výzva, ale jde to).

Jak dcera rostla začalo teprve to pravé eldorado – žárlivost starší dcery, bourání kostek, postupně řešení konfliktů, naschvály, trávit čas s oběma dohromady, ale i odděleně… bylo toho spousta. 

S druhou dcerou jsem se naučila být flexibilní v každé situaci a na vše se dívat s nadhledem.

BŘEZEN A ZÁŘÍ 2023

Na konci března jsem dokončila půlroční výcvik EFT, kterému ještě předcházel 6týdenní kurz EFT pro mentorky. Sama jsem se několikrát přesvědčila, že EFT je úžasnou technikou, díky které zvládám pracovat s emocemi (u sebe i u dcer), mám větší nadhled na situace a snadněji si plním své sny i cíle, protože jsem se postupně zbavila (a stále zbavuji) bloků a limitujících přesvědčení. Také je mi velkým pomocníkem při různých nemocech a starostech. A také vám mohu díky EFT pomoci se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál.

V září jsem se zúčastnila úžasného kurzu Access Bars®, a následně jsem tuto techniku zařadila do svých služeb. Díky Access Bars® se z těla uvolní myšlenky, emoce, přesvědčení, pocity, programy, a vše, kde máte v životě těžkost či zažíváte diskomfort. Také rozpouští různé bloky a omezení. A nejlepší na tom je, že nemusíte mluvit, jen ležíte a odpočíváte.

Chci být pro své dcery vzorem, proto se neustále posouvám vpřed. Vím, že každý den dělám to nejlepší, co mohu.

NYNÍ

I když není pořád vše perfektní a dokonalé (ale co je vlastně dokonalé?), nehroutím se z toho. Přijímám se taková, jaká jsemJsem vděčná za vše, co mám a postupně si jdu za svými sny, které si jednou všechny splním. Každý den žiji naplno a nestresuji se tím, že občas udělám chybu nebo zhřeším. 🙂 Život je úžasný a neměli bychom se trestat za chyby, nedokonalosti a neřesti. Vždyť přece ta čokoláda (alespoň 80 % kakaa) je tááák dobrááá. 😍

Je důležité si uvědomit, že malý krok každý den vede k velkému cíli. 👣

Jak to máte vy? Žijete život svých snů? Nebo chcete něco změnit? 

  Nechcete na nic čekat a udělat první krok hned teď? Vyberte si na stránce ZDARMA PRO VÁS

  Zajímá vás, jak spolu můžeme rozjet vaši změnu? Tak koukněte na stránku CO NABÍZÍM