KDO JSEM

Mým cílem je vám pomoci ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenému životu plnému energie a radosti.

Masážemi lze uvolnit napětí v těle a ztuhlost svalů, navíc dochází k podpoře fyziologických procesů. Díky Access Bars® a EFT můžete efektivně zpracovat různé negativní emoce, myšlenky, přesvědčení, strachy, bloky i další problémy, které vám brání se posouvat v životě vpřed. Také vám poskytnu podporu při změně životního stylu, ať už máte za cíl posílit své zdraví, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování.

Momentálně se zaměřuji převážně na maminky s malými dětmi a pomáhám jim zvládat každodenní výzvy s nadhledem, aby si mohly užívat společné chvíle s radostí.

Zaměřuji se na uvolnění těla díky různým masážím, práci s emocemi, nastavení mysli, motivace a také na budování kvalitních, pevných a zdravých návyků. Naučím vás přemýšlet o sobě, svém zdraví i životním stylu. Začnete dělat postupné malé kroky, které povedou k velkému cíli.

Budu vám naslouchat, ptát se, vysvětlovat a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

JSEM…

   masérka, praktik Access Bars®, EFT terapeutka, poradkyně výživy a zdravého životního stylu

   členkou Aliance výživových poradců ČR a Společnosti pro výživu.

   vděčná, že vám mohu pomáhat ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plnému energie a radosti.

   matkou dvou úžasných dcer, které jsou mojí inspirací a motivací v mnoha směrech.

  Jsem optimistka milující život, plánování, cestování, přírodu a dobré jídlo. 

  Mám ráda běhání, jumping, míčové hry, posilování a překážkové běhy. 

  Neodolám adrenalinovým zážitkům (mám za sebou tandemový seskok ze 4 km, potápění v potápěčské věži, let ve větrném tunelu). 

  Ráda přijímám nové výzvy.

Chci vás podpořit na vaší cestě k dosažení vysněných cílů.

Tady začala má cesta… V době, kdy jsem studovala střední, vysokou školu a poté začala pracovat, jsem „vymetala“ jednu akci za druhou, vysedávala v hospodách a můj životní styl byl velmi špatný neřešila jsem stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu a o spánku radši nemluvím. Život byl velký stereotyp – škola (poté práce) – párty – kocovina. Neměla jsem žádné sebevědomí, nevěřila jsem si, nebyla jsem sama se sebou spokojená a tak nějak jsem přežívala. Vůbec jsem nevnímala, co mé tělo potřebuje a mysl chce.  😕 

CHCI VĚDĚT, JAK PŘÍBĚH POKRAČUJE

Věřím, že můžete mít cokoli, za čím jste ochotna jít, a zároveň je důležité mít podporu, neztrácet motivaci a dělat kroky vpřed v souladu se sebou.

Vystudovala jsem zdravotnického záchranáře, díky čemuž mám určité vzdělání v oblasti anatomie, fyziologie, psychologie, biochemie a dalších odborných předmětů. K tomu mám 2 profesní kvalifikace (sportovní masér, výživový poradce), které dokazují mé vzdělání a znalosti v oboru. Předávat pravdivé, užitečné informace a rady je pro mne důležité, proto své vědomosti neustále rozšiřuji díky odborným kurzům, seminářům, přednáškám, konferencím a v neposlední řadě také četbou knih

SEZNAM ABSOLVOVANÝCH KURZŮ

Snažím se co nejlépe využívat své znalosti, zkušenosti a schopnosti v praxi.

Jak to máte vy? Žijete život svých snů? Nebo chcete něco změnit? 

  Nechcete na nic čekat a udělat první krok hned teď? Vyberte si na stránce ZDARMA PRO VÁS

  Zajímá vás, jak spolu můžeme rozjet vaši změnu? Tak koukněte na stránku CO NABÍZÍM