KDO JSEM

Mým cílem je vám pomoci ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plnému energie a radosti.

Provedu vás a podpořím při změně životního stylu, ať už je vaším cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování

Naučím vás přemýšlet o sobě, svém zdraví, životním stylu, stravě i pohybu. Společně se zaměříme na nastavení mysli, motivace, cílů a také na budování kvalitních a pevných stravovacích i pohybových návyků, které jsou základem dlouhodobě udržitelného životního stylu. Budete dělat postupné malé kroky, které povedou k velkému cíli.

Budu vám naslouchat, ptát se, vysvětlovat a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Nejsem zastánce diet, hladovění a omezování se. Nenajdete u mě žádné univerzální jídelníčky, zázračné koktejly, tablety, ani rychlé hubnutí pomocí nesmyslných diet, které stejně nefungují.

Pomohu vám s motivací a trvalou změnou stravovacích návyků.

JSEM…

   … poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutka, masérka. Vystudovala jsem zdravotnického záchranáře, díky čemuž mám určité vzdělání v oblasti anatomie, fyziologie, psychologie, biochemie a dalších odborných předmětů. K tomu mám 2 profesní kvalifikace (sportovní masér, výživový poradce), které dokazují mé vzdělání a znalosti v oboru.

   … členkou Aliance výživových poradců ČR a Společnosti pro výživu.

   … vděčná, že vám mohu pomáhat ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

   … matkou dvou úžasných dcer, které jsou mojí inspirací a motivací v mnoha směrech.

   … optimistka milující život, plánování, cestování, přírodu, dobré jídlo, cvičení a překážkové běhy.

   … sama sebou, upřímná, ohleduplná, empatická, poslouchám svou intuici, ráda přijímám nové výzvy a jdu si za svými sny.

Chci vás inspirovat k udržitelné změně životního stylu bez omezování, tak abyste dosáhli vysněných výsledků v souladu se sebou.

Podívejte se na video na Facebookové stránce Zdravý a Spokojený Život s Karolínou CO DĚLÁM, A PROČ TO DĚLÁM

Můžete mít cokoliv, za čím jste ochotni jít.

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem „vymetala“ jednu akci za druhou, vysedávala v hospodách a můj životní styl byl velmi špatný. Neřešila jsem stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu a o spánku radši nemluvím. Život byl jen škola (poté práce) – párty – kocovina. Byla jsem schopná „pařit“ do 3. hodiny ranní a v 6 vstávat do práce. Vůbec jsem nevnímala, co mé tělo potřebuje a chce. 😕  Každou změnu jsem odkládala na začátek dalšího měsíce a nikdy jsem nic nezměnila. 

CHCI VĚDĚT, JAK PŘÍBĚH POKRAČUJE

Každá změna potřebuje svůj čas, zejména pokud má být výsledek dlouhodobý.

Předávat pravdivé, užitečné informace a rady je pro mne důležité, proto své vědomosti neustále rozšiřuji díky odborným kurzům, seminářům, přednáškám, konferencím a v neposlední řadě také četbou knih

SEZNAM ABSOLVOVANÝCH KURZŮ

Snažím se co nejlépe využívat své znalosti, zkušenosti a schopnosti v praxi.

   Udělejte první krok hned teď: ZDARMA PRO VÁS

  Jak spolu můžeme rozjet vaši změnu: CO NABÍZÍM