KDO JSEM

Mým cílem je vám pomoci ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenému životu plnému energie a radosti.

Pomocí Access Bars® a EFT vám pomohu se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál. Provedu a podpořím vás při změně životního stylu, ať už je vaším cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování.

Zaměřuji se na práci s emocemi, nastavení myslimotivace a také na budování kvalitních, pevných a zdravých návyků. Naučím vás přemýšlet o sobě, svém zdraví, životním stylu, stravě i pohybu. Budete dělat postupné malé kroky, které povedou k velkému cíli.

Budu vám naslouchat, ptát se, vysvětlovat a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Nejsem zastánce diet, hladovění a omezování se. Nenajdete u mě žádné univerzální jídelníčky, zázračné koktejly, tablety, ani rychlé hubnutí pomocí nesmyslných diet, které stejně nefungují.

Pomohu vám s motivací a trvalou změnou (nejen) stravovacích návyků.

JSEM…

   masérka, praktik Access Bars®, EFT terapeutka, poradkyně výživy a zdravého životního stylu, nezávislý distributor Harmonelo LLC. Vystudovala jsem zdravotnického záchranáře, díky čemuž mám určité vzdělání v oblasti anatomie, fyziologie, psychologie, biochemie a dalších odborných předmětů. K tomu mám 2 profesní kvalifikace (sportovní masér, výživový poradce), které dokazují mé vzdělání a znalosti v oboru.

   členkou Aliance výživových poradců ČR a Společnosti pro výživu.

   vděčná, že vám mohu pomáhat ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plnému energie a radosti.

   matkou dvou úžasných dcer, které jsou mojí inspirací a motivací v mnoha směrech.

  Jsem optimistka milující život, plánování, cestování, přírodu a dobré jídlo. 

  Mám ráda běhání, jumping, míčové hry, posilování a překážkové běhy. 

  Neodolám adrenalinovým zážitkům (mám za sebou tandemový seskok ze 4 km, potápění v potápěčské věži, let ve větrném tunelu). 

  Ráda přijímám nové výzvy.

Chci vás inspirovat k udržitelné změně životního stylu bez omezování, tak abyste dosáhla vysněných výsledků v souladu se sebou.

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem „vymetala“ jednu akci za druhou, vysedávala v hospodách a můj životní styl byl velmi špatný. Neřešila jsem stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu a o spánku radši nemluvím. Život byl jen škola (poté práce) – párty – kocovina. Byla jsem schopná „pařit“ do 3. hodiny ranní a v 6 vstávat do práce. Vůbec jsem nevnímala, co mé tělo potřebuje a chce. 😕  Každou změnu jsem odkládala na začátek dalšího měsíce a nikdy jsem nic nezměnila. 

CHCI VĚDĚT, JAK PŘÍBĚH POKRAČUJE

Můžete mít cokoliv, za čím jste ochotna jít.

Předávat pravdivé, užitečné informace a rady je pro mne důležité, proto své vědomosti neustále rozšiřuji díky odborným kurzům, seminářům, přednáškám, konferencím a v neposlední řadě také četbou knih

SEZNAM ABSOLVOVANÝCH KURZŮ

Snažím se co nejlépe využívat své znalosti, zkušenosti a schopnosti v praxi.

  Nechcete na nic čekat a udělat první krok hned teď? Vyberte si na stránce ZDARMA PRO VÁS

  Zajímá vás, jak spolu můžeme rozjet vaši změnu? Tak honem na stránku CO NABÍZÍM