Vykročte za svým vysněným já a nebuďte na to sami.

Konzultace

vám pomohou změnit jídelníček i návyky efektivně a trvale. Zlepšit zdraví a dosáhnout výsledků krok za krokem bez striktního omezování.

   Chcete být zdravější a cítit se spokojeně ve svém těle, ale nevíte, kde a jak začít?

   Toužíte shodit přebytečná kila bez držení diet či zázračných pilulek a získat zpět ztracenou energii? 

   Rádi byste nalezli dlouhodobě udržitelný způsob stravování bez trápení a omezování se?

Ráda vám pomohu na cestě za změnou – ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování.

   Dosáhnete svého vysněného cíle krok za krokem s ohledem na vaše potřeby, režim i aktuální situaci.

   Nastavíte si plán cesty a budete znát jednotlivé kroky, jak postupovat, aby se dostavily výsledky. 

   Nebudete na té cestě sami – budu vaší parťačkou a podporou.

   Vybudujete si nové návyky, které vám budou vyhovovat, a udržíte je navždy.

   Přestanete se ztrácet v záplavě všech informací a protichůdných doporučení – získáte užitečné a praktické informace, rady a tipy, co a jak zlepšit.

   Naleznete odpovědi na otázky, které máte v hlavě. 

S čím vám mohu pomoci?

Provedu vás celkovou změnou ke zdravějšímu životnímu stylu. Zaměříme se zejména na 3 důležité oblasti – nastavení mysli, přirozené stravování a vědomý pohyb. Naučíte se pracovat s myšlenkami a energií, získáte větší sebedůvěru a sebevědomí, zvýšíte svou sebehodnotu a sebelásku. Dále zapracujeme na spánku, odpočinku, životní rovnováze a omezení negativních vlivů. Budete umět efektivně využívat svůj čas a určovat si priority.

Poradím vám, jak na výživu zaměřenou na prevenci civilizačních nemocí.

Naučím vás sestavovat si vyvážený a zdravý jídelníček, orientovat se v prodejnách i restauracích, připravovat zdravá jídla snadno a rychle. Nebo vám vypracuji individuální stravovací plán. Mohu vám pomoci zbavit se závislosti na sladkém. Je-li to potřeba doporučím vám vhodné doplňky stravy

Provedu vás hubnutím nebo nabíráním váhy s radostí. Nejsem zastánce diet, hladovění a omezování se, proto půjdete cestou zdravého hubnutí či nabírání. Zaměříme se zejména na 3 důležité oblasti – nastavení mysli, přirozené stravování a vědomý pohyb. Také vám mohu vypracovat individuální stravovací plán. A pokud se nemůžete zbavit tuku i přes správně nastavený jídelníček a dostatek pohybové aktivity, tak vám mohu pomoci zbavit se emočního tuku.

Stravování během těhotenství by mělo prospívat těhotné ženě i dítěti. Výživa v době kojení by měla být vyvážená a pravidelná a je jednou z podmínek bezproblémového kojení, jelikož se odráží na kvalitě mateřského mléka a tedy i na zdraví dítěte.

Pomohu vám vyladit stravovací návyky i jídelníček v těhotenství a následně během kojení.

Vyvážený a zdravý jídelníček je důležitým faktorem pro správný vývoj. My, rodiče, vytváříme v dětech základy ohledně stravování a stravovacích návyků. Dítě by mělo chápat význam stravy a důležitost skladby svého jídelníčku.

Ráda vám poradím, jak na vyvážený a zdravý jídelníček dětí od narození do 18 let. Při zavádění příkrmů u obou dcer jsem využívala metodu BLW, což je dítětem vedené odstavení a mohu vám předat své znalosti, zkušenosti a poznatky.

Dozvíte se, jak je to s výživou při sportu (před, během a po aktivitě). Sladíme vaše sportovní aktivity s jídelníčkem tak, aby vám dodal vše, co tělo potřebuje k výkonu a regeneraci. Je-li to potřeba doporučím vám vhodné doplňky stravy

Jak začnete svou cestu?

   1 konzultace (60 minut).

   Po konzultaci obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

Jednorázová konzultace je vhodná, když plánujete miminko, jste těhotná nebo kojíte a potřebujete upravit své stravování. Dále pokud potřebujete poradit s jídelníčkem dětí (od narození až do 18 let). Také v případě, že sportujete a chcete doladit výživu před, během a po aktivitě. Chcete-li poradit ohledně doplňků stravy, zvolte tuto možnost. 

Pokud na konzultaci zjistíme, že jedno setkání nestačí, domluvíme se na dalším postupu. 

   Celkem 4 konzultace (4 x 60 minut).

   Z každé konzultace obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

   E-mailovou podporu po celou dobu spolupráce.

2měsíční cesta je vhodná v případě, kdy už jste začali se změnou životního stylu nebo návyků a potřebujete podporu, doladit detaily, najít motivaci či nasměrovat na správnou cestu, která povede k výsledkům. Také je to vhodná varianta, pokud chcete zlepšit své stravování. 

   Celkem 8 konzultací (8 x 60 minut).

   Z každé konzultace obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

   E-mailovou podporu po celou dobu spolupráce.

4měsíční cesta je vhodná v případě, kdy začínáte se změnou životního stylu nebo návyků a chcete podporu, oporu, motivaci, vedení a jasný plán, který povede k vysněným výsledkům. Je to vhodná varianta, pokud chcete zlepšit své stravování (a potřebujete na to delší čas), zdraví, mít více energie či chcete zhubnout max. 10 kg / nabrat.

   Celkem 12 konzultací (12 x 60 minut).

   Z každé konzultace obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

   E-mailovou podporu po celou dobu spolupráce.

6měsíční cesta je vhodná v případě, kdy začínáte se změnou životního stylu nebo návyků a chcete podporu, oporu, motivaci, vedení a jasný plán, který povede k vysněným výsledkům. Je to vhodná varianta, pokud chcete zlepšit své zdraví, mít více energie či zhubnout více než 10 kg / nabrat. Určitě 6měsíční cestu doporučuji, pokud sami cítíte, že potřebujete dlouhodobější spolupráci a podporu.

Ucelený a dlouhodobě udržitelný stravovací plán vycházející z vašich dosavadních návyků. Stravovací plán je vypočítán a sestaven tak, aby odpovídal vašim potřebám a režimu. Nebudete se trápit hlady, ani omezovat. Je složený z běžně dostupných potravin, bez nutnosti kupovat jakékoli doplňky stravy.

   Jaký plán si můžete vybrat?

 • Redukce váhy – tento plán je vhodný, pokud chcete zdravě a bezpečně zhubnout. Plán je sestaven tak, abyste měli dostatek energie a všech živin, a zároveň vám klesala váha a ubývaly centimetry.

 • Udržovací / racionální – tento plán je vhodný pro ty, kteří se chtějí zdravě stravovat, upravit stávající jídelníček a i nadále si udržovat svou optimální váhu. Plán je sestaven podle zásad a doporučení pro vyvážený jídelníček.

 • Nabírání váhy – tento plán je vhodný, pokud chcete zdravě a bezpečně nabrat, ideálně svalovou hmotu. Plán je sestaven tak, abyste měli dostatek energie a všech živin, a zároveň vám stoupala váha.

   Součástí je:

 1. individuální stravovací plán, kde získáte nový stravovací plán, který bude respektovat vaše potřeby, a navíc budete mít prostor pro sepsání vlastního jídelníčku, který poté na konzultaci společně zhodnotíme, naučíte se sestavit si zdravý jídelníček bez tabulek a počítání,

 2. diagnostika složení těla, díky které poznáte potřeby svého organismu, 

 3. tahák záměn na obměnění plánu,

 4. průvodce zdravým životním stylem a stravováním, kde se dozvíte, jak začít a vytrvat při změně životního stylu, pochopíte, jaký je význam jednotlivých živin, jak správně nakupovat a vybírat potraviny… a spoustu dalších informací, doporučení a rad. 

   Kdy individuální stravovací plán dostanete, a jak?

 • Plán vypracuji po první konzultaci, na které se dozvím všechny potřebné informace ke zpracování. Obdržíte jej do druhé konzultace, kde si ho společně projdeme.

 • Vše obdržíte na e-mail ve formátu PDF. Navíc individuální stravovací plán a diagnostiku složení těla vám zašlu v tištěné formě na vaši adresu.

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Co klientkám konzultace přinesla?

Jak bude konzultace probíhat?

Setkávat se budeme pravidelně každých 14 dní online přes Zoom nebo osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

Před první konzultací vyplníte záznamový list, díky kterému zjistím, jaký je váš režim, a dotazník, abych poznala vaši situaci a mohla vám lépe pomoci.

Na první konzultaci se podíváme na aktuální situaci, jídelníček, životní styl a zhodnotíme váš záznam. Od toho se odrazíme na vaší cestě a naplánujeme první kroky.

Na dalších konzultacích budeme společně hodnotit, měnit, upravovat, plánovat a vymýšlet ty nejvhodnější kroky. 

Je-li to potřeba, tak využívám koučovací techniky a EFT (technika emoční svobody). Obě techniky úžasně doplňují konzultace a pomáhají dosáhnout výsledků efektivně.

Co získáte?

   Jednorázová konzultace1 konzultace (60 minut). 

          2měsíční cesta4 konzultace (4 x 60 minut). 

          4měsíční cesta8 konzultací (8 x 60 minut).

          6měsíční cesta12 konzultací (12 x 60 minut).

   Z každé konzultace obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

   E-mailovou podporu po celou dobu spolupráce. 

   Odborný dohled a parťačku, která vám bude podporou oporou při dosahování výsledků.

   Při zakoupení individuálního stravovacího plánu obdržíte: 

 • individuální stravovací plán, 
 • diagnostika složení těla,
 • tahák záměn, 
 • průvodce zdravým životním stylem stravováním.

   Při zakoupení 2měsíční, 4měsíční nebo 6měsíční cesty dostanete dárek, díky kterému si zmapujete každý krok od A do Z.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Jaká je cena?

Jednorázová konzultace (60 minut) …………… 500 Kč

2měsíční cesta (4 konzultace x 60 minut) …………… 2000 Kč

4měsíční cesta (8 konzultací x 60 minut) …………… 3800 Kč

6měsíční cesta (12 konzultací x 60 minut) …………… 5500 Kč

Individuální stravovací plán – redukce váhy …………… 1500 Kč

Individuální stravovací plán – udržovací …………… 1500 Kč

Individuální stravovací plán – nabírání váhy …………… 1500 Kč

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Jsou překážkou ke změně finance? Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Co teď?

   1. krok => Objednejte si konzultace přes tlačítko “Ano, chci si objednat konzultaci“.

   2. krok => Uhraďte objednávku. Po připsání platby na účet vám přijdou informace ohledně konzultace.

   3. krok => Setkáme se na společné konzultaci a rozjedeme vaši změnu.

Kdo vám pomůže začít se změnou?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, ZATÍM vám nic nefungovalo. Je důležité opět vstát, poučit se z chyb a jít dál. Ráda bych vám řekla, že sama nejsem zastánce diet, hladovění, omezování a už vůbec vám nebudu nabízet nějaké doplňky stravy, koktejly apod. Naučím vás přemýšlet o sobě, svém zdraví, životním stylu, stravě i pohybu. Zaměřuji se na individuální a komplexní přístup. Preferuji dlouhodobou spolupráci, aby cesta byla efektivní a klienti dosahovali svých výsledků. Nabízím vedení krok za krokem, podporu, pochopení a přizpůsobení jednotlivých kroků vašim potřebám, režimu a situaci. Budete dělat postupné malé kroky, které povedou k velkému cíli.

Je jedno, zda začínáte od začátku, máte za sebou několik diet, jste maminka na mateřské nebo máte sedavé zaměstnání a žádný čas pro sebe. Důležité je, abyste byli pevně rozhodnuti jít do změny naplno. Konzultace si budete rezervovat dle svých časových možností.

Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.