Využijte 

EFT konzultace 

a vytvářejte si pozitivní a přínosné situace.

 

Mějte pod kontrolou (nejen) své emoce a myšlenky.

   Toužíte zmírnit stres, únavu, vyčerpání, naštvání nebo frustraci?

   Chcete se zbavit limitujících přesvědčení a negativních myšlenek, které vás omezují v každodenních situacích? 

   Máte strachy, obavy a bloky, které vám brání se posouvat v životě dál?

Zvládejte své emoce i problémy v klidu a reagujte lépe na podněty z vnějšího světa.

   Dosáhnete svého vysněného cíle s ohledem na vaše potřeby i aktuální situaci.

   Budete prožívat a zdravě ventilovat své emoce, a to vám přinese radost, vnitřní klid a vyrovnanost

   Přijdete na to, jak pracovat se svými problémy a nastavíte si aktivity, které vám z toho pomohou ven.

   Začnete vnímat, jak se cítíte v určitých situacích, a co vám přinášejí.

   Získáte nadhled a jiný úhel pohledu.

   Vyřešíte pravou příčinu problému, a ne jeho důsledek.

   Naleznete odpovědi na otázky, které máte v hlavě. 

S čím vám mohu pomoci?

Fyzické problémy

  • Bolest, nemoci, nadváha, alergie, nespavost.

Psychické problémy

  • Strach, obavy, vztek, smutek, lítost, zklamání, pocit viny, úzkost, panika, nerozhodnost, závislosti (přejídání, alkohol, kouření), negativní myšlenky a vzpomínky, limitující přesvědčení, nízké sebevědomí, sebedůvěra, nulová sebeláska, stres, únava, vyčerpání, pocit, že nejsem dost dobrá.

Dětské problémy

  • Nemoci (kašel, rýma, horečka), bolesti (bříška, růst zubů), emoce (strach, vztek, bezmoc).

Vylepšení oblasti, ve které se nedaří

  • Čas pro sebe, time management, zájmy, energie, návyky, změna životního stylu, hubnutí, motivace, dosažení cíle, práce, vztahy, finance, hojnost.

Jak začnete svou cestu?

   Vhodné při fyzických problémech (bolest, akutní nemoci, alergie, nespavost), psychických problémech, které nejsou dlouhodobé (strach nebo obavy z určité situace, která vás čeká, vztek, smutek, lítost, zklamání, pocit viny, nerozhodnost, negativní myšlenky vzniklé v akutní situaci, únava), dětských problémech (akutní nemoci, bolesti, emoce).

  • 1 EFT konzultace (60 minut)

  • Nebude-li stačit jedno setkání, domluvíme se na dalším postupu. 

  Využijte při fyzických problémech (chronické nemoci, nadváha), psychických problémech, které jsou dlouhodobé (strach, obavy, úzkost, panika, závislosti, negativní myšlenky a vzpomínky, limitující přesvědčení, nízké sebevědomí, sebedůvěra, nulová sebeláska, stres, vyčerpání, pocit, že nejsem dost dobrá) nebo pokud chcete zlepšit jakoukoli oblast ve svém životě a posunout se tak dál na své cestě životem.

  • 3 EFT konzultace (3 x 60 minut) nebo 6 EFT konzultací (6 x 60 minut) 

  • Po celou dobu spolupráce máte mou podporu přes e-mail, Messenger nebo WhatsApp (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin).

   Ideální při akutních emocích, problémech, situacích či bolestech.

  • 1 EFT konzultace (60 minut)

  • Termín do 24 hodin po zaplacení.

Nevíte, jaká možnost je pro vás ideální? Využijte úvodní konzultaci zdarma, kde se podíváme na vaši situaci i cíle, a zjistíte, co je pro vás nejvhodnější.

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Co klientkám EFT konzultace přinesla?

Jak budou EFT konzultace probíhat?

1. Před první EFT konzultací vyplníte dotazník, abych poznala vaši situaci a mohla vám lépe pomoci.

Setkávat se budeme online přes Zoom nebo Whereby (instrukce k připojení vám zašlu před konzultací na e-mail), nebo osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

2. Na EFT konzultaci se zaměříme na téma, které chcete aktuálně řešit. Při EFT ťukáme na body na těle (hlava, obličej, horní část hrudníku), u toho se soustředíme na daný problém a používáme kouzelné fráze, díky čemuž dochází ke zklidnění a poté dokážeme o daném problému uvažovat více jasně. Nemusíte se bát, vším vás provedu.

Také zařazuji různé techniky, které výsledky samotného EFT ještě podpoří.

Co získáte?

   1 EFT konzultace nebo 3 EFT konzultace nebo 6 EFT konzultací.

Navíc při koupi 3 nebo 6 EFT konzultací:

   Podpora přes e-mail, Messenger nebo WhatsApp.

Přestaňte odkládat řešení nějakého problému či změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Jaká je cena?

1 EFT konzultace (60 minut) – 800 Kč

3 EFT konzultace (3 x 60 minut) – 2 310 Kč

6 EFT konzultací (6 x 60 minut) – 4 440 Kč

Akutní EFT konzultace (60 minut) – 1 200 Kč 

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Jsou překážkou ke změně finance? Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Co teď?

   1. krok => Objednejte si EFT konzultace přes tlačítko “Ano, chci objednat EFT konzultace“.

   2. krok => Uhraďte objednávku. Po připsání platby na účet vám na e-mail přijdou informace ohledně EFT konzultace.

   3. krok => Setkáme se na společné EFT konzultaci a rozjedeme cestu ke spokojenějšímu životu.

Kdo vás provede EFT konzultací?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutkapraktik Access Bars® a masérka. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je vás provést krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit vašim potřebám, režimu a situaci. 

Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. 

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Nyní provázím a podporuji ženy při změně životního stylu, ať už je jejich cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování. Pomocí Access Bars® a EFT pomáhám se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

EFT je technika emoční svobody. Je to úžasná technika pro odstranění negativních emocí a myšlenek. V podstatě je to emocionální verze akupunktury bez jehel. Vychází ze znalosti toho, že v lidském těle se nachází systém meridiánových drah, ve kterých proudí energie (tok energie je narušen, když jste plná zablokovaných nepříjemných emocí).

Je to jednoduchá technika, při které potřebujete jen sama sebe. Je to rychlá, nebolestivá a bezpečná technika, při které se dostavují výsledky během několika minut. Je možné se dostat i do podvědomí, kde lze přepsat již vzniklé vzorce a přesvědčení.

Pomocí EFT řešíte pravou příčinu problému, a ne jeho důsledek, a díky tomu dochází ke zpracování témat, které vás již dále neblokují. Hlavním předpokladem je, že musíte chtít udělat změnu. 

Za mě je velkým přínosem i to, že je snadno využitelná na děti a dětské problémy. 

Záleží na tom, co chcete řešit. Každý je jedinečný, a tím pádem každý řeší situace, problémy, emoce a myšlenky jinak. Přečtěte si část „Jak začnete svou cestu?“ a třeba zjistíte, jaká varianta je pro vás vhodná. 

Pokud i tak váháte, co je pro vás ideální, tak využijte 30minutovou úvodní konzultaci zdarma, kde se podíváme na vaši situaci a domluvíme se na nejlepší možnosti.

Využijte akutní EFT konzultaci. Termín získáte do 24 hodin po zaplacení (doporučuji okamžitý bankovní převod, který banky nabízí).

Po zaplacení se vám ozvu na e-mail uvedený v objednávce. 

V okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou.

Z každého města orientačně 20 km. Vypsala jsem konkrétně větší města v tomto okruhu: Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Sobotka, Ralsko, Rovensko pod Troskami, Železný Brod, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Liberec, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Zásada.

Nejste si jistá, zda vaše bydliště spadá pod dojezdová města? Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.