EFT konzultace 

 

Osvoboďte se od nefunkčních vzorců a nastavte svou mysl pozitivně.

   Toužíte zmírnit stres, únavu, vyčerpání, naštvání nebo frustraci?

   Chcete se zbavit limitujících přesvědčení a negativních myšlenek, které vás omezují? 

   Máte strachy, obavy a bloky, které vám brání se posouvat v životě dál?

Naučte se pracovat se svými emocemi i myšlenkami a zvládejte náročné situace s nadhledem.

Díky EFT si zpracujete negativní emoce a vyřešíte pravou příčinu

EFT je technika emoční svobody. Je to úžasná technika pro odstranění negativních emocí a myšlenek. V podstatě je to emocionální verze akupunktury bez jehel. Vychází ze znalosti toho, že v lidském těle se nachází systém meridiánových drah, ve kterých proudí energie (tok energie je narušen, když jste plná zablokovaných nepříjemných emocí).

Při EFT ťukáme na body na těle (hlava, obličej, horní část hrudníku), u toho se soustředíme na daný problém a používáme kouzelné fráze, díky čemuž dochází ke zklidnění a poté dokážeme o daném problému uvažovat více jasně. Nemusíte se bát, vším vás provedu (vy ťukáte na své tělo, já také ťukám na sebe).

Pomocí EFT řešíte pravou příčinu problému, a ne jeho důsledek, a díky tomu dochází ke zpracování témat, které vás již dále neblokují. 

Co vám EFT konzultace přinese

   Vyřešíte konkrétní problém a jeho pravou příčinu, ať už se týká jakékoli oblasti.

   Přijmete a propustíte všechny negativní emoce, které souvisí s vaším tématem.

   Naučíte se, jak prožívat a zdravě ventilovat své emoce, a to vám přinese radost, vnitřní klid a vyrovnanost

   Přijdete na to, jak pracovat se svými problémy a nastavíte si aktivity, které vám z toho pomohou ven.

   Začnete vnímat, jak se cítíte v určitých situacích, a co vám přinášejí.

   Získáte nadhled a jiný úhel pohledu.

   Naleznete odpovědi na otázky, které máte v hlavě. 

S čím vám EFT může pomoci?

Fyzické problémy

  • Bolest, nemoci, nadváha, alergie, nespavost.

Psychické problémy

  • Strach, obavy, vztek, smutek, lítost, zklamání, pocit viny, úzkost, panika, nerozhodnost, závislosti (přejídání, alkohol, kouření), negativní myšlenky a vzpomínky, limitující přesvědčení, nízké sebevědomí, sebedůvěra, nulová sebeláska, stres, únava, vyčerpání, pocit, že nejsem dost dobrá.

Dětské problémy

  • Nemoci (kašel, rýma, horečka), bolesti (bříška, růst zubů), emoce (strach, vztek, bezmoc).

Vylepšení oblasti, ve které se nedaří

  • Čas pro sebe, time management, zájmy, energie, návyky, změna životního stylu, hubnutí, motivace, dosažení cíle, práce, vztahy, finance, hojnost.

Jak začnete svou cestu?

Jednorázová EFT konzultace

Vhodné při fyzických problémech (bolest, akutní nemoci, alergie, nespavost), psychických problémech, které nejsou dlouhodobé (strach nebo obavy z určité situace, která vás čeká, vztek, smutek, lítost, zklamání, pocit viny, nerozhodnost, negativní myšlenky vzniklé v akutní situaci, únava), dětských problémech (akutní nemoci, bolesti, emoce).

Vhodné v případě, že chcete používat EFT pro vlastní potřebu a chcete si ujasnit správný postup a získat základní důležité informace o používání této techniky.

1 EFT konzultace (60 minut).

Jaká je cena? 800 Kč.

Nebude-li stačit jedno setkání, domluvíme se na dalším postupu. 

3 EFT konzultace

Využijte při fyzických problémech (chronické nemoci, nadváha), psychických problémech, které jsou dlouhodobé (strach, obavy, úzkost, panika, závislosti, negativní myšlenky a vzpomínky, limitující přesvědčení, nízké sebevědomí, sebedůvěra, nulová sebeláska, stres, vyčerpání, pocit, že nejsem dost dobrá) nebo pokud chcete zlepšit jakoukoli oblast ve svém životě a posunout se tak dál na své cestě životem.

3 EFT konzultace (3 x 60 minut).

Jaká je cena? 2 250 Kč.

Po celou dobu spolupráce máte mou podporu přes e-mail, Messenger nebo WhatsApp (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin).

Akutní EFT konzultace

Ideální při akutních emocích, problémech, situacích či bolestech.

1 EFT konzultace (60 minut).

Termín do 24 hodin po zaplacení.

Jaká je cena? 1 200 Kč.

Nebude-li stačit jedno sezení, domluvíme se na dalším postupu. 

Navíc získáte bonus

  • PDF příručka: EFT teoreticky a prakticky. Dozvíte se více o metodě EFT a získáte praktický návod, díky kterému můžete používat EFT kdykoli a kdekoli.

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Nevíte, jaká možnost je pro vás ideální? Využijte úvodní konzultaci zdarma, kde se podíváme na vaši situaci i cíle, a zjistíte, co je pro vás nejvhodnější.

Co klientkám EFT konzultace přinesla?

„Před konzultací jsem sice neřešila nějakou krizovou situaci, ale myslím si, že je vždy na čem pracovat a i když máme pocit, že nic řešit nemusíme, tak je lepší to zkusit, než to pak nechat zajít, když už to je problém opravdu nad hlavu.
Už jenom to, že řeknete nějaké věci nahlas a někomu, kdo vám rozumí, tak si můžete spoustu věcí srovnat v hlavě a ťukání to ještě umocní a zefektivní.
Rozhodně EFT doporučuju všem a to pravidelně (i když si myslíte, že to není tak velký problém), tak se vám uleví a spoustu věcí pak řešíte jinak a lehčeji. S Kájou bylo sezení super, vážím si jejího empatického a milého přístupu. Rozhodně to vyzkoušejte a uvidíte samy! 🙂

Michaela Hůlková

Jak vše probíhá?

1. Před první EFT konzultací vyplníte dotazník, abych poznala vaši situaci a mohla vám lépe pomoci.

Setkávat se budeme online přes Zoom nebo Whereby (instrukce k připojení vám zašlu před konzultací na e-mail), nebo osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

2. Na EFT konzultaci se zaměříme na téma, které chcete aktuálně řešit. 

Také zařazuji různé techniky, které výsledky samotného EFT ještě podpoří.

Co získáte?

   1 nebo 3 EFT konzultace.

   PDF příručka: EFT teoreticky a prakticky.

Navíc při koupi 3 EFT konzultací:

   Podpora přes e-mail, Messenger nebo WhatsApp.

Kdo vás provede EFT konzultací?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem masérka, praktik Access Bars®, EFT terapeutka, poradkyně výživy a zdravého životního stylu. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenému životu plnému energie a radosti. Momentálně se zaměřuji převážně na maminky s malými dětmi a pomáhám jim zvládat každodenní výzvy s nadhledem, aby si mohly užívat společné chvíle s radostí.

Díky EFT můžete efektivně zpracovat různé negativní emoce, myšlenky, přesvědčení, strachy, bloky i další problémy, které vám brání se posouvat v životě vpřed. Sama využívám EFT několikrát týdně a to nejen u sebe, ale i u svých dcer. Při EFT ťukáte na určité body, mluvíte o svém problému, a díky tomu celkem rychle dochází k uvolnění negativní energie a zpracování daného tématu. Největší odměnou pro mě je, když klientka odchází z konzultace s vyřešeným problémem a příjemnými pocity. 

Těším se, jak pomohu díky EFT konzultaci i vám. Nečekejte na někdy a objednejte se právě teď. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, je vhodná a bezpečná pro dospělé, těhotné, dospívající i děti. Základem je, že musíte chtít udělat změnu. 

Využijte akutní EFT konzultaci. Termín získáte do 24 hodin po zaplacení (doporučuji okamžitý bankovní převod, který banky nabízí).

Po zaplacení se vám ozvu na e-mail uvedený v objednávce. 

Záleží na tom, co chcete řešit. Každý je jedinečný, a tím pádem každý řeší situace, problémy, emoce a myšlenky jinak. Přečtěte si část „Jak začnete svou cestu?“ a třeba zjistíte, jaká varianta je pro vás vhodná. 

Pokud i tak váháte, co je pro vás ideální, tak využijte 30minutovou úvodní konzultaci zdarma, kde se podíváme na vaši situaci a domluvíme se na nejlepší možnosti.

V okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou.

Z každého města orientačně 20 km. Vypsala jsem konkrétně větší města v tomto okruhu: Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Sobotka, Ralsko, Rovensko pod Troskami, Železný Brod, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Liberec, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Zásada.

Nejste si jistá, zda vaše bydliště spadá pod dojezdová města? Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Platbu je možné rozložit do splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.