KONTAKTNÍ ÚDAJE

Bc. Karolína Růžičková

Strážiště 61, Mohelnice nad Jizerou, 294 13

IČ: 06980503

telefon: +420 721 546 403

e-mail: karolina@zdravyzivotskarolinou.cz

web: https://zdravyzivotskarolinou.cz

Podnikatelka je zapsaná v živnostenském rejstříku (příslušným úřadem dle § 71 odst. 2 živnostenského zákona je Městský úřad Mnichovo Hradiště).

PRACOVNÍ DOBA A OBJEDNÁVÁNÍ SLUŽEB

Pracovní doba je dle objednávek


Služby si můžete objednat:

  • pomocí objednávkového formuláře u příslušné služby

  • e-mailem – karolina@zdravyzivotskarolinou.cz

 

Objednané termíny všech služeb považujte za ZÁVAZNÉ!

V případě, že chcete termín ZRUŠIT nebo ZMĚNIT (z jakéhokoli důvodu, včetně zdravotních a jiných), dejte mi, prosím, vědět co NEJDŘÍVE (nejpozději však 24 hodin předem). Pokud termín zrušíte nebo změníte méně než 24 hodin před začátkem, vyhrazuji si žádat storno poplatek ve výši 50 % z domluvené sjednané ceny. Rozhodující je čas telefonátu, doručení SMS zprávy nebo doručení e-mailu. Storno poplatek nebude účtován, pokud v domluveném termínu za sebe naleznete náhradu. 

Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce: www.coi.cz, www.adr.coi.cz, e-mail: adr@coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů on-line, která je zřízena Evropskou komisí na adrese: https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Více naleznete v obchodních podmínkách.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte dotaz? Prosím, vyplňte formulář. Odpovím vám, v nejbližší možné době. 

    Jméno

    Vaše údaje budou použity pouze pro vyřízení vaší zprávy.
    Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.