Access Bars® 

 

Zbavte se omezení ve své hlavě a mějte spokojenější život.

   Chtěla byste uvolnit všechny své negativní myšlenky, při kterých se necítíte dobře?

   Toužíte po tom zbavit se bloků a přesvědčení, která vám brání žít ve větší radosti a lehkosti?

   Přejete si tvořit život plný neomezených možností a především podle sebe, a ne podle ostatních?

Dovolte si přijímat, odstranit limity a otevřít se novým možnostem.

Access Bars® vám rozproudí energii a vyčistí negativní myšlenky

Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, kde se hromadí všechny myšlenky, pocity, emoce, postoje, přesvědčení, obavy, programy, které si vytváříte během svého života, a zůstávají ve vás uložené. Během sezení se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie, nastartuje se proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění negativních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení vašich bloků, omezení a programů, které si podvědomě vytváříte.  Vznikne tak prostor pro cokoliv nového v životě, který žijete.

Je to metoda, díky které si můžete zlepšit jakoukoli oblast v životě. Stimulací bodů na hlavě dochází k uvolnění, zpomalení mozkových vln (z beta vln na théta vlny), tím získáte větší nadhled a na základě toho se začnou ve vašem životě dít změny, samozřejmě k lepšímu. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou zdraví, radost, smutek, komunikace, vděčnost, kreativita, peníze, sny, čas a další.

Co vám Access Bars® přinese

   Zbavíte se problémů a stresu, který vás provází každý den.

   Naučíte se být vědomá a přítomná ve všech oblastech života, a díky tomu se otevírat novým volbám.

   Přestanete hodnotit sama sebe i ostatní.

   Přijmete a uznáte sama sebe jako bytost s nekonečnými možnostmi, a tím změníte svůj život.

   Získáte jiný úhel pohledu.

   Naleznete odpovědi na otázky, které máte v hlavě. 

S čím vám Access Bars® může pomoci?

 • S hlubokým uvolněním, a pokud chcete vypnout hlavu.

 • Nastolí uvolnění napětí v těle i mysli.

 • S odstraněním bolesti a nemocí (migréna, alergie, ekzémy, apod.).

 • Nastartování samoléčebných procesů v těle a zrychlení hojení po lékařských zákrocích či úrazech.

 • Tělo uvolněním napětí hluboce regeneruje.

 • Přínosné je při úzkosti, depresi a stresu, při neodbytných pocitech strachu a beznaděje.

 • Pomáhá odbourat únavu, vyčerpanost a posílit životní energii.

 • Podporuje rozpouštění bloků z negativních emocí.

 • Napomáhá vyčištění vztahů s okolím i sama se sebou.

 • Přináší pocit míru, klidu a pohody, zlepšení spánku.

 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni.

 • U dětí uklidnění, zlepšení soustředění, snížení hyperaktivity. Velmi dobře funguje u hyperaktivních dětí i u poruch učení, ADHD atd.

Jak začnete svou cestu?

1 sezení

Vhodné pro rychlé rozproudění energie a odlehčení aktuálního stavu, vyčištění negativních myšlenek a omezení, ukázaní jiných možností v daný čas.

1 sezení Access Bars® (90 minut).

Jaká je cena? 1 200 Kč.

Nebude-li stačit jedno sezení, domluvíme se na dalším postupu. 

1 sezení děti

U dětí dochází ke spuštění bodů zpravidla velmi snadno. Oproti dospělým jsou spontánní, nezatížené a ještě tolik neuvažují o tom, co je a není možné. Vhodné pro zklidnění, zlepšení soustředění a vnímání, snížení hyperaktivity, rozproudění myšlenek a kreativity, uvolnění emocí

1 sezení Access Bars® pro děti (15 – 30 minut).

Jaká je cena? 400 Kč.

Nebude-li stačit jedno sezení, domluvíme se na dalším postupu. 

3 sezení

Vhodně pro změnu ve vnímání sama sebe a různých situací, které vás trápí delší dobu (ať už se jedná o emoce, tělo, sny, čas, vztahy, rodinu, práci, podnikání, atd.). 

3 sezení Access Bars® (3 x 90 minut).

Jaká je cena? 3 450 Kč.

Po celou dobu spolupráce máte mou podporu přes e-mail, Messenger nebo WhatsApp (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin).

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Jsou překážkou ke změně finance? Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Jak vše probíhá?

1. Objednáte si Access Bars®. Access Bars® probíhá v klidu a pohodlí vašeho domova (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou). Ušetříte svůj čas, nemusíte nikam chodit a jezdit, hledat parkovací místo a čekat.

2. Domluvíme si termín.

3. Přijedu k vám domu, kde na vámi určeném místě rozložím své masérské lehátko (mějte připravené prostěradlo, polštářek a deku). Položíte se na lehátko na záda a přikryjete se dekou. Zavřete oči a uvolníte se. Postupně ucítíte jemný dotyk na různých bodech na hlavě.

4. Po sezení se budete cítit uvolněně, příjemně a bezstarostně. Také se může stát, že nebudete schopna vyjádřit své pocity, ale začnete vnímat, že se cítíte „jinak“.

Také zařazuji další nástroje a procesy, které výsledky samotného Access Bars® ještě podpoří.

 • Dostatečný prostor pro rozložení masérského lehátka (alespoň 3 x 3 metry).

 • Klidná místnost.

 • Prostěradlo (na lehátko), polštářek a deku.

 • Po sezení nedoporučuji plánovat aktivity, při kterých je nutné se soustředit. Daleko příjemnější pro vás bude, když necháte vše v klidu doznít.

Co získáte?

   1 nebo 3 sezení Access Bars®.

Navíc při koupi 3 sezení Access Bars®:

   Podpora přes e-mail, Messenger nebo WhatsApp.

Přestaňte odkládat řešení nějakého problému či změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Kdo vám provede Access Bars® ?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem masérka, praktik Access Bars®, EFT terapeutka, poradkyně výživy a zdravého životního stylu. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenému životu plného energie a radosti. Mým cílem je vás provést krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit vašim potřebám, režimu a situaci. 

Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. 

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Nyní pomocí Access Bars® a EFT pomáhám se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál. Provázím a podporuji ženy při změně životního stylu, ať už je jejich cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Záleží na tom, co chcete řešit. Každý je jedinečný, a tím pádem každý řeší situace, problémy, emoce a myšlenky jinak. Přečtěte si část „Jak začnete svou cestu?“ a třeba zjistíte, jaká varianta je pro vás vhodná. 

Pokud i tak váháte, co je pro vás ideální, tak využijte 30minutovou úvodní konzultaci zdarma, kde se podíváme na vaši situaci a domluvíme se na nejlepší možnosti.

Sama se můžete rozhodnout, kolik sezení potřebujete, a jak často. Je to velmi individuální, nechte se vést vlastní intuicí.

Ano, je vhodné a bezpečné pro dospělé, těhotné, dospívající i děti, pro všechny kdo chtějí ve svém životě něco změnit.

V okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou.

Z každého města orientačně 20 km. Vypsala jsem konkrétně větší města v tomto okruhu: Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Sobotka, Ralsko, Rovensko pod Troskami, Železný Brod, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Liberec, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Zásada.

Nejste si jistá, zda vaše bydliště spadá pod dojezdová města? Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.