Vykročte za svým vysněným já a nebuďte na to sami.

Využijte 

DIAGNOSTIKU SLOŽENÍ TĚLA

Poznejte své tělo uvnitř – kolik máte tuku, svalů a vody. Získané hodnoty vám umožní stanovit si konkrétní a reálné cíle.

   Jaké máte v těle zastoupení svalové a tukové tkáně?

   Zajímá vás, kolik máte v těle vody a kolik váží vaše kosti?

   Víte, co je bazální metabolismus a k čemu je dobré znát jeho hodnotu?

Získejte informace o složení svého těla, abyste lépe pochopili jeho fungování a na co je potřeba se zaměřit.

   Po změření budete znát nejen svou váhu, ale také podíl svalové hmoty a tělesného tuku – to umožní stanovit konkrétní a reálné cíle (zhubnout, udržet váhu, nabrat svalovou hmotu). 

   Také zjistíte množství viscerálního tuku, tělesné vody a kostí.

   Navíc díky segmentálnímu měření budete znát vyváženost postavy na každém z 5 segmentů (pravá paže, levá paže, trup, pravá noha, levá noha), což vám může pomoci při rozhodování, na jakou část těla se při cvičení zaměřit.

   Získáte kompletní diagnostiku složení těla s vysvětlením naměřených hodnot.

   Dozvíte rychlost spalování přijímané energie (tzv. bazální metabolismus) – tato hodnota je důležitá pro sestavení individuálního stravovacího plánu, který bude respektovat vaše potřeby. 

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Jak bude diagnostika probíhat?

  Setkáme se osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

   Diagnostika složení těla probíhá na bioimpedančním přístroji Tanita BC 545 N. Samotná diagnostika je velmi krátká – probíhá cca 20 vteřin. Sundáte si všechny větší kovové předměty. Poté se postavíte naboso na kovové elektrody a vaším tělem projde velmi mírné a nepostřehnutelné napětí (nebolí to, nemusíte se bát), které díky rozdílnému odporu tkání zjistí, jak na tom jste. Poté vám vysvětlím, co jednotlivé hodnoty znamenají, a jak je lze ovlivnit.

   Po setkání obdržíte vyhodnocení v tištěné formě a následně také na e-mail v PDF.

   DŮLEŽITÁ PRAVIDLA PŘED MĚŘENÍM

  • Měření se neprovádí u lidí s kardiostimulátorem nebo jinou elektronickou pomůckou ovlivňující zdraví, u žen v raném stadiu těhotenství.

  • Nekonzumujte alkohol alespoň 24 hodin před měřením.

  • Vyhněte se větší fyzické aktivitě alespoň 24 hodin před měřením.

  • Jídlo a nápoje (především s kofeinem) omezte min. 2,5 hodiny před měřením, vodu lze omezit 30 – 60 minut před měřením.

  • Těsně před měřením se nesprchujte, nekoupejte a nemažte se krémem (především plosky nohou).

  • Vyprázdněte močový měchýř.

  • Pokud jste nemocní, nebo ženy mají právě menstruaci, raději měření odložte.

Co vše získáte?

   Kompletní diagnostiku složení těla s vysvětlením naměřených hodnot.

   Vyhodnocení v tištěné formě a následně také na e-mail v PDF.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Jaká je cena?

Diagnostika složení těla (20 minut) …………… 100 Kč

5 x Diagnostika složení těla (5 x 20 minut) …………… 450 Kč

10 x Diagnostika složení těla (10 x 20 minut) …………… 800 Kč

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (v objednávce do poznámky napište, že máte zájem o dárkový poukaz).

Jak se tedy teď rozhodnete?

Zůstanete tam, kde jste?

NEBO

Vydáte se na cestu za svým zdravějším a spokojenějším já?

   1. krok => Objednejte si diagnostiku složení těla přes tlačítko “ANO, CHCI SI OBJEDNAT DIAGNOSTIKU SLOŽENÍ TĚLA“.

   2. krok => Uhraďte objednávku. Po připsání platby na účet vám zašlu informace ohledně diagnostiky složení těla.

   3. krok => Setkáme se a provedeme diagnostiku složení těla.

Kdo vám provede diagnostiku složení těla?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, diagnostika složení těla probíhá na bioimpedančním přístroji Tanita BC 545 N a bohužel není možné provést diagnostiku online. Můžeme se sejít v klidu a pohodlí vašeho domova nebo osobně na jiném vám příjemném místě – restaurace, kavárna, kancelář s klidným prostorem (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.