Diagnostika složení těla

 

Poznejte své tělo uvnitř a stanovte si reálné cíle díky získaným hodnotám.

   Chcete zjistit, jaké máte v těle zastoupení svalové a tukové tkáně?

   Zajímá vás, kolik máte v těle vody a kolik váží vaše kosti?

   Víte, co je bazální metabolismus a k čemu je dobré znát jeho hodnotu?

Získejte informace o složení svého těla a nastavte si jídelníček i cvičení podle aktuálních potřeb.

Co vám diagnostika složení těla přinese

   Po diagnostice budete znát nejen svou váhu, ale také podíl svalové hmoty a tělesného tuku – to vám umožní stanovit konkrétní a reálné cíle. 

   Také zjistíte množství viscerálního tuku, tělesné vody a kostí.

   Navíc díky segmentálnímu měření budete znát vyváženost postavy na každém z 5 segmentů (pravá paže, levá paže, trup, pravá noha, levá noha), což vám může pomoci při rozhodování, na jakou část těla se při cvičení zaměřit.

   Dozvíte se bazální metabolismus – tato hodnota je důležitá pro nastavení energetického příjmu s ohledem na váš cíl a potřeby. 

Jak vše probíhá?

1. Objednáte si diagnostiku složení těla. Setkáme se osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

2. Domluvíme si termín.

3. Setkáme se a provedu vám diagnostiku.

4. Sundáte si všechny větší kovové předměty. 

Diagnostika složení těla probíhá na bioimpedančním přístroji Tanita BC 545 N

5. Postavíte se naboso na kovové elektrody a vaším tělem projde velmi mírné a nepostřehnutelné napětí (nebolí to, nemusíte se bát), které díky rozdílnému odporu tkání zjistí, jak na tom jste. Samotná diagnostika je velmi krátká – probíhá cca 20 vteřin. 

6. Vysvětlím vám, co jednotlivé hodnoty znamenají, a jak je lze ovlivnit.

7. Po diagnostice vám na e-mail zašlu vyhodnocení v PDF.

  • Měření se neprovádí u lidí s kardiostimulátorem nebo jinou elektronickou pomůckou ovlivňující zdraví, u žen v raném stadiu těhotenství.

  • Nekonzumujte alkohol alespoň 24 hodin před měřením.

  • Vyhněte se větší fyzické aktivitě alespoň 24 hodin před měřením.

  • Jídlo a nápoje (především s kofeinem) omezte min. 2,5 hodiny před měřením, vodu lze omezit 30 – 60 minut před měřením.

  • Těsně před měřením se nesprchujte, nekoupejte a nemažte se krémem (především plosky nohou).

  • Vyprázdněte močový měchýř.

  • Pokud jste nemocná nebo máte právě menstruaci, raději měření odložte.

Co získáte?

   Kompletní diagnostiku složení těla s vysvětlením naměřených hodnot.

   Vyhodnocení v tištěné formě a na e-mail v PDF.

Jaká je cena?

Diagnostika složení těla (20 minut) – 150 Kč

5 x Diagnostika složení těla (5 x 20 minut) – 700 Kč

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Kdo vám provede diagnostiku složení těla?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem masérka, praktik Access Bars®, EFT terapeutka, poradkyně výživy a zdravého životního stylu. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenému životu plnému energie a radosti. Momentálně se zaměřuji převážně na maminky s malými dětmi a pomáhám jim zvládat každodenní výzvy s nadhledem, aby si mohly užívat společné chvíle s radostí.

Díky diagnostice složení těla zjistíte všechny základní údaje o složení svého těla. Sama si dělám diagnostiku pravidelně každé 2 měsíce, abych věděla, jak se mění složení mého těla a poté mohu dělat konkrétní změny. Důležitou součástí je vysvětlení všech hodnot, abyste přesně věděla, co každá hodnota znamená, a jak ji můžete ovlivnit. Největší odměnou pro mě je, když klientka po diagnostice složení těla přesně ví a chápe, z čeho se skládá její tělo, a co má dělat, aby měla výsledky.

Těším se, jak pomohu díky diagnostice složení těla i vám. Nečekejte na někdy a objednejte se právě teď. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, diagnostika složení těla probíhá na bioimpedančním přístroji Tanita BC 545 N a bohužel není možné provést diagnostiku online. Můžeme se sejít v klidu a pohodlí vašeho domova nebo osobně na jiném vám příjemném místě – restaurace, kavárna, kancelář s klidným prostorem (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

V okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou.

Z každého města orientačně 20 km. Vypsala jsem konkrétně větší města v tomto okruhu: Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Sobotka, Ralsko, Rovensko pod Troskami, Železný Brod, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Liberec, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Zásada.

Nejste si jistá, zda vaše bydliště spadá pod dojezdová města? Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.