Využijte

diagnostiku složení těla

a poznejte své tělo uvnitř. 

 

Stanovte si konkrétní a reálné cíle díky získaným hodnotám.

   Chcete zjistit, jaké máte v těle zastoupení svalové a tukové tkáně?

   Zajímá vás, kolik máte v těle vody a kolik váží vaše kosti?

   Víte, co je bazální metabolismus a k čemu je dobré znát jeho hodnotu?

Získejte informace o složení svého těla a nastavte si jídelníček i cvičení dle aktuálních potřeb organismu.

   Po diagnostice budete znát nejen svou váhu, ale také podíl svalové hmoty a tělesného tuku – to vám umožní stanovit konkrétní a reálné cíle. 

   Také zjistíte množství viscerálního tuku, tělesné vody a kostí.

   Navíc díky segmentálnímu měření budete znát vyváženost postavy na každém z 5 segmentů (pravá paže, levá paže, trup, pravá noha, levá noha), což vám může pomoci při rozhodování, na jakou část těla se při cvičení zaměřit.

   Dozvíte se bazální metabolismus – tato hodnota je důležitá pro nastavení energetického příjmu s ohledem na váš cíl a potřeby. 

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Jak bude diagnostika probíhat?

1. Objednáte si diagnostiku složení těla přes tlačítko „Ano, chci objednat diagnostiku složení těla“, případně mi napíšete (přes Facebook stránku či profil, sms zprávu) nebo zavoláte.

Setkáme se osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

2. Domluvíme si termín.

3. Setkáme se a provedu vám diagnostiku.

4. Sundáte si všechny větší kovové předměty. 

Diagnostika složení těla probíhá na bioimpedančním přístroji Tanita BC 545 N

5. Postavíte se naboso na kovové elektrody a vaším tělem projde velmi mírné a nepostřehnutelné napětí (nebolí to, nemusíte se bát), které díky rozdílnému odporu tkání zjistí, jak na tom jste. Samotná diagnostika je velmi krátká – probíhá cca 20 vteřin. 

6. Vysvětlím vám, co jednotlivé hodnoty znamenají, a jak je lze ovlivnit.

7. Po diagnostice vám na e-mail zašlu vyhodnocení v PDF.

  • Měření se neprovádí u lidí s kardiostimulátorem nebo jinou elektronickou pomůckou ovlivňující zdraví, u žen v raném stadiu těhotenství.

  • Nekonzumujte alkohol alespoň 24 hodin před měřením.

  • Vyhněte se větší fyzické aktivitě alespoň 24 hodin před měřením.

  • Jídlo a nápoje (především s kofeinem) omezte min. 2,5 hodiny před měřením, vodu lze omezit 30 – 60 minut před měřením.

  • Těsně před měřením se nesprchujte, nekoupejte a nemažte se krémem (především plosky nohou).

  • Vyprázdněte močový měchýř.

  • Pokud jste nemocná nebo máte právě menstruaci, raději měření odložte.

Co získáte?

   Kompletní diagnostiku složení těla s vysvětlením naměřených hodnot.

   Vyhodnocení v tištěné formě a na e-mail v PDF.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Jaká je cena?

Diagnostika složení těla (20 minut) – 150 Kč

5 x Diagnostika složení těla (5 x 20 minut) – 700 Kč

10 x Diagnostika složení těla (10 x 20 minut) – 1 400 Kč

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Co teď?

   1. krok => Objednejte si diagnostiku složení těla přes tlačítko “Ano, chci objednat diagnostiku složení těla“.

   2. krok => Uhraďte objednávku. Po připsání platby na účet vám na e-mail přijdou informace ohledně diagnostiky složení těla.

   3. krok => Setkáme se a provedeme diagnostiku složení těla.

Kdo vám provede diagnostiku složení těla?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutkapraktik Access Bars® a masérka. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je vás provést krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit vašim potřebám, režimu a situaci. 

Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. 

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Nyní provázím a podporuji ženy při změně životního stylu, ať už je jejich cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování. Pomocí Access Bars® a EFT pomáhám se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, diagnostika složení těla probíhá na bioimpedančním přístroji Tanita BC 545 N a bohužel není možné provést diagnostiku online. Můžeme se sejít v klidu a pohodlí vašeho domova nebo osobně na jiném vám příjemném místě – restaurace, kavárna, kancelář s klidným prostorem (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

V okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou.

Z každého města orientačně 20 km. Vypsala jsem konkrétně větší města v tomto okruhu: Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Sobotka, Ralsko, Rovensko pod Troskami, Železný Brod, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Liberec, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Zásada.

Nejste si jistá, zda vaše bydliště spadá pod dojezdová města? Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.