Využijte

společný nákup

a vykročte za svým vysněným já.

 

Naučte se číst v etiketách, a díky tomu vybírat kvalitní a vhodné potraviny.

   Chcete vědět, jaké potraviny nakupovat, abyste dodala tělu vše nezbytné?

   Ráda byste se vyznala v etiketách a složení jednotlivých potravin?

   Je pro vás důležitější kvalita potravin než kvantita?

Pojďte společně nakupovat a začněte o jednotlivých potravinách přemýšlet jinak.

   Projdeme společně jednotlivé části hypermarketu a v každé části si povíme, jaké potraviny jsou vhodné, a které méně vhodné.

   Zjistíte, jak se vyznat v etiketách, složení potravin, co sledovat u jednotlivých potravinových skupin, a na co si dávat při výběru pozor.

   Přestanete se ztrácet v přeplněných regálech, budete vědět po čem sáhnout.

   Ukážu vám, jak porovnávat jednotlivé potraviny a také, jak nenaletět různým reklamním a marketingovým tahům, kdy na první pohled ,,zdravé“ potraviny jsou ve skutečnosti ty méně vhodné.

   Pomohu vám s nákupem pro jednotlivce i celou rodinu.

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Jak bude společný nákup probíhat?

1. Objednáte si společný nákup přes tlačítko „Ano, chci objednat společný nákup“, případně mi napíšete (přes Facebook stránku či profil, sms zprávu) nebo zavoláte.

Setkáme se osobně ve vámi vybraném hypermarketu (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

2. Domluvíme si termín.

3. Setkáme se a půjdeme na společný nákup, kde projdeme celý hypermarket.

4. Po společném nákupu vám na e-mail zašlu PDF Doporučení – jak správně nakupovat a vybírat potraviny.

Co získáte?

   Společný nákup ve vybraném hypermarketu.

   Doporučení – jak správně nakupovat a vybírat potraviny na e-mail v PDF.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Jaká je cena?

Společný nákup ve vybraném hypermarketu (60 minut) – 800 Kč 

+ úhrada vašeho nákupu na pokladně

   Uvedené časy jsou orientační a mohou se lišit dle potřeby.

   Chcete někoho obdarovat? Můžete zakoupit dárkový poukaz (napište v objednávce do poznámky, že máte zájem o dárkový poukaz).

Co teď?

   1. krok => Objednejte si společný nákup přes tlačítko “Ano, chci objednat společný nákup“.

   2. krok => Uhraďte objednávku. Po připsání platby na účet vám na e-mail přijdou informace ohledně společného nákupu.

   3. krok => Setkáme se a půjdeme spolu nakupovat.

Kdo s vámi půjde na nákup?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutkapraktik Access Bars® a masérka. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je vás provést krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit vašim potřebám, režimu a situaci. 

Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. 

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Nyní provázím a podporuji ženy při změně životního stylu, ať už je jejich cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování. Pomocí Access Bars® a EFT pomáhám se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

V okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou.

Z každého města orientačně 20 km. Vypsala jsem konkrétně větší města v tomto okruhu: Benátky nad Jizerou, Dobrovice, Dolní Bousov, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Sobotka, Ralsko, Rovensko pod Troskami, Železný Brod, Hodkovice nad Mohelkou, Český Dub, Liberec, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald, Desná, Velké Hamry, Zásada.

Nejste si jistá, zda vaše bydliště spadá pod dojezdová města? Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Doporučuji zvážit, kde chcete společný nákup uplatnit, aby jste z toho vytěžila maximum. Společný nákup je možné využít v obchodě Lidl, Penny, Billa, apod., ale osobně doporučuji zvolit hypermarket s větší nabídkou, např. Albert, Globus, Kaufland, apod.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.