Využijte 28denního online průvodce

první kroky: začínám se změnou životního stylu

a vykročte za svým vysněným já.

 

Naplánujte si jednotlivé kroky, které povedou k dosažení cíle. Udělejte postupné změny stravovacích i pohybových návyků.

   Nebaví vás stále zkoušet „hubnoucí“ tablety, koktejly nebo různé zaručené diety, které stejně nikam nevedou?

   Jíte za pochodu a nepravidelně, na cvičení nemáte čas ani energii a přitom cítíte, že potřebujete udělat něco jinak?

   Už nechcete odkládat změnu svého životního stylu na začátek dalšího měsíce, až budete mít více času, až…?

Udělejte jednoduché, udržitelné kroky a začnete se změnou životního stylu s radostí a v souladu se sebou.

   Během 28 dní si zmapujete nejen své stravovací návyky, a díky tomu budete vědět co je potřeba ve vašem životě zlepšit.

   Zjistíte, na co se zaměřit, než začnete se změnou životního stylu.

   Budete vědět, jak postupovat při plánování jídelníčku i pohybové aktivity a uděláte první změny – jednotlivé kroky si budete určovat VY sama.

   Naplánujete si jednotlivé kroky a vykročíte správným směrem.

   Vytvoříte si podmínky, které vám budou vyhovovat a maximálně pomohou tomu, že pro vás změna bude příjemnější, přirozenější a udržitelná.

   Každý den budete věnovat několik minut sama sobě.

První kroky: začínám se změnou životního stylu zahrnuje

  • 22minutové úvodní video – dám vám několik tipů, jak začít a nevzdat to po prvním týdnu a provedu vás krok za krokem prvními stranami průvodce,

  • 55stránkový průvodce prvními kroky v PDF vám bude skvělým pomocníkem, kde si naplánujete krok za krokem svou cestu a budete mít přehled nejen o svém jídelníčku,

  • podporující e-maily, kde naleznete přehled, co byste měla mít hotové, a jaké další kroky vás čekají, a také se můžete těšit na vzdělávací okénko a pozitivní afirmaci, která vám pomůže vytrvat a nevzdat to,

  • každý týden 1 krátké motivační video – dohromady 4 motivační videa – pomohou vám k dosažení výsledků, které jste si stanovila na začátku vaší cesty,

  • e-mailovou podporu kdykoli v průběhu 30 dní od zaplacení.

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Co klientkám první kroky přinesly?

Jak to bude probíhat?

1. Po zaplacení vám na e-mail přijde odkaz na úvodní video a průvodce prvními kroky.

2. Dvakrát týdně vám zašlu podporující e-mail7., 14., 21. a 28. den vám v e-mailu přijde odkaz na motivační video.

3. Po 30 dní od zaplacení máte mou podporu přes e-mail (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin).

Co získáte?

   Úvodní video.

   Průvodce prvními kroky.

   2x týdně podporující e-mail.

   4 krátká motivační videa.

   E-mailovou podporu

Jak se nyní rozhodnete?

Zůstanete tam, kde jste?

NEBO

Se vydáte na cestu za svým zdravějším a spokojenějším já?

První kroky: začínám se změnou životního stylu

nyní můžete zakoupit

za 400 Kč.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Kdo vás provede prvními kroky?

Moje jméno je Karolína Růžičková. Jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutkapraktik Access Bars® a masérka. Pomáhám ženám najít cestu ke zdravému funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je vás provést krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit vašim potřebám, režimu a situaci. 

Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. 

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Nyní provázím a podporuji ženy při změně životního stylu, ať už je jejich cílem být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit (nejen) své stravování. Pomocí Access Bars® a EFT pomáhám se zpracováním různých negativních emocí, myšlenek, přesvědčení, strachů, bloků a dalšími problémy, které vám mohou bránit se posouvat v životě dál. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Pokud jste se právě rozhodla, že chcete se změnou začít, tak jsou pro vás První kroky: začínám se změnou životního stylu nejideálnější možností. Na internetu je spousta informací (velmi často také protichůdných) a může se stát, že dojde k zahlcení a nebudete vědět, co je pro vás vhodné. Celý 28denní online průvodce je vytvořen tak, abyste získala pouze ty informace, které jsou na začátku důležité a mohla si tak naplánovat své první kroky, které povedou k vašemu cíli. Také získáte podporu přes e-mail (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin). První kroky: začínám se změnou životního stylu vám budou praktickým průvodcem na začátku vaší cesty za zdravějším životním stylem. 

Ano, ZATÍM vám nic nefungovalo. Spousta diet a programů je zaměřená na omezování určitých potravin, makroživin (ať jsou to sacharidy nebo tuky) a snižování energetického příjmu, což bývá velmi často dlouhodobě neudržitelné a po návratu k původním návykům dochází opět k nárůstu váhy a jojo efektu. Důsledkem je (nejen) únava, nedostatek energie i živin, snižování sebevědomí a demotivace. A věřím, že toto opravdu nechcete. 

Udělejte to jinak! Dělejte postupné kroky, které povedou k velkému cíli a nebuďte na to sama. Díky Prvním krokům: začínám se změnou životního stylu si jednotlivé změny přizpůsobíte vašim potřebám, režimu a situaci. Získáte podporu přes e-mail (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin) a praktické informace. První kroky: začínám se změnou životního stylu vám budou praktickým průvodcem na začátku vaší cesty za zdravějším životním stylem. 

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.