Využijte 28denního online průvodce

první kroky: začínám se změnou životního stylu

a vykročte za svým vysněným já.

 

Naplánujte si jednotlivé kroky, které povedou k dosažení cíle. Udělejte postupné změny stravovacích i pohybových návyků.

   Nebaví vás stále zkoušet „hubnoucí“ tablety, koktejly nebo různé zaručené diety, které stejně nikam nevedou?

   Jíte za pochodu a nepravidelně, na cvičení nemáte čas ani energii a přitom cítíte, že potřebujete udělat něco jinak?

   Už nechcete odkládat změnu svého životního stylu na začátek dalšího měsíce, až budete mít více času, až…?

Vykročte správným směrem na cestu zdravějšího života. 

Udělejte jednoduché a udržitelné kroky.

Začnete se změnou životního stylu s radostí a v souladu se sebou.

   Během 28 dní si zmapujete nejen své stravovací návyky, a díky tomu budete vědět co je potřeba ve vašem životě zlepšit.

   Zjistíte, na co se zaměřit, než začnete se změnou životního stylu.

   Budete vědět, jak postupovat při plánování jídelníčku i pohybové aktivity a uděláte první změny – jednotlivé kroky si budete určovat VY sami.

   Naplánujete si jednotlivé kroky a vykročíte správným směrem.

   Vytvoříte si podmínky, které vám budou vyhovovat a maximálně pomohou tomu, že pro vás změna bude příjemnější, přirozenější a udržitelná.

   Každý den budete věnovat několik minut sami sobě.

První kroky: začínám se změnou životního stylu zahrnuje

  • 20minutové úvodní video – dám vám několik tipů, jak začít a nevzdat to po prvním týdnu a provedu vás krok za krokem prvními stranami průvodce,

  • 55stránkový průvodce prvními kroky v PDF vám bude skvělým pomocníkem, kde si naplánujete krok za krokem svou cestu a budete mít přehled nejen o svém jídelníčku,

  • podporující e-maily, kde naleznete přehled, co byste měli mít hotové, a jaké další kroky vás čekají, a také se můžete těšit na vzdělávací okénko a pozitivní afirmaci, která vám pomůže vytrvat a nevzdat to,

  • každý týden 1 krátké motivační video – dohromady 4 motivační videa – pomohou vám k dosažení výsledků, které jste si stanovili na začátku vaší cesty,

  • e-mailovou podporu kdykoli v průběhu 30 dní od zaplacení.

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Co klientkám první kroky přinesly?

První kroky jsem využila, protože jsem viděla příležitost konečně začít něco dělat. Vyhovovalo mi, že jsem si jednotlivé kroky mohla sestavit dle sebe a díky tomu se člověk může zaměřit opravdu na to, co chce ve SVÉM životě změnit. Přístup poradkyně byl po celou dobu empatický, milý, dostalo se mi všeho, co jsem od ni potřebovala. První kroky provází velká dávka podpory a motivace, proto se mi podařilo stanovené kroky držet i po skončení. Určitě doporučuji :-).

Markéta R.

Jak to bude probíhat?

1. Po zaplacení vám na e-mail přijde odkaz na úvodní video a průvodce prvními kroky.

2. Dvakrát týdně vám zašlu podporující e-mail7., 14., 21. a 28. den vám v e-mailu přijde odkaz na motivační video.

3. Po 30 dní od zaplacení máte mou podporu přes e-mail (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin).

Co získáte?

   Úvodní video.

   Průvodce prvními kroky.

   2x týdně podporující e-mail.

   4 krátká motivační videa.

   E-mailovou podporu

Jak se nyní rozhodnete?

Zůstanete tam, kde jste?

NEBO

Se vydáte na cestu za svým zdravějším a spokojenějším já?

První kroky: začínám se změnou životního stylu

nyní můžete zakoupit

za 350 Kč.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Kdo vás provede prvními kroky?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutka a masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Pokud jste se právě rozhodli, že chcete se změnou začít, tak jsou pro vás První kroky: začínám se změnou životního stylu nejideálnější možností. Na internetu je spousta informací (velmi často také protichůdných) a může se stát, že dojde k zahlcení a nebudete vědět, co je pro vás vhodné. Celý 28denní online průvodce je vytvořen tak, abyste získali pouze ty informace, které jsou na začátku důležité a mohli si tak naplánovat své první kroky, které povedou k vašemu cíli. Také získáte podporu přes e-mail (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin). První kroky: začínám se změnou životního stylu vám budou praktickým průvodcem na začátku vaší cesty za zdravějším životním stylem. 

Ano, ZATÍM vám nic nefungovalo. Spousta diet a programů je zaměřená na omezování určitých potravin, makroživin (ať jsou to sacharidy nebo tuky) a snižování energetického příjmu, což bývá velmi často dlouhodobě neudržitelné a po návratu k původním návykům dochází opět k nárůstu váhy a jojo efektu. Důsledkem je (nejen) únava, nedostatek energie i živin, snižování sebevědomí a demotivace. A věřím, že toto opravdu nechcete. 

Udělejte to jinak! Dělejte postupné kroky, které povedou k velkému cíli a nebuďte na to sami. Díky Prvním krokům: začínám se změnou životního stylu si jednotlivé změny přizpůsobíte vašim potřebám, režimu a situaci. Získáte podporu přes e-mail (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin) a praktické informace. První kroky: začínám se změnou životního stylu vám budou praktickým průvodcem na začátku vaší cesty za zdravějším životním stylem. 

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.