Vykročte za svým vysněným já a nebuďte na to sami.

Využijte 28denního online průvodce

PRVNÍ KROKY: ZAČÍNÁM SE ZMĚNOU ŽIVOTNÍHO STYLU

Naplánujte si jednotlivé kroky, které povedou k dosažení cíle. Udělejte postupné změny stravovacích a pohybových návyků.

   Nebaví vás stále zkoušet „hubnoucí“ tablety, koktejly nebo různé zaručené diety, které stejně nikam nevedou?

   Jíte za pochodu a nepravidelně, na cvičení nemáte čas ani energii a přitom cítíte, že potřebujete udělat něco jinak?

   Už nechcete odkládat změnu svého životního stylu na začátek dalšího měsíce, až budete mít více času, až…?

Vykročte správným směrem a pojďte udělat jednoduché a udržitelné kroky, díky kterým začnete se změnou životního stylu s lehkostí a radostí.

   Během 28 dní si zmapujete nejen své stravovací návyky, a díky tomu budete vědět co je potřeba ve vašem životě zlepšit.

   Zjistíte, na co se zaměřit, než začnete se změnou životního stylu.

   Budete vědět, jak postupovat při plánování jídelníčku i pohybové aktivity a uděláte první změny – jednotlivé kroky si budete určovat VY sami.

   Naplánujete si jednotlivé kroky a vykročíte správným směrem.

   Vytvoříte si takové podmínky, které vám budou vyhovovat a maximálně pomohou tomu, že pro vás změna bude příjemnější, přirozenější a udržitelná navždy.

   Každý den budete věnovat několik minut sami sobě.

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Co klientům První kroky přinesly?

První kroky jsem využila, protože jsem viděla příležitost konečně začít něco dělat. Vyhovovalo mi, že jsem si jednotlivé kroky mohla sestavit dle sebe a díky tomu se člověk může zaměřit opravdu na to, co chce ve SVÉM životě změnit. Přístup poradkyně byl po celou dobu empatický, milý, dostalo se mi všeho, co jsem od ni potřebovala. První kroky provází velká dávka podpory a motivace, proto se mi podařilo stanovené kroky držet i po skončení. Určitě doporučuji :-).

Markéta R.

První kroky: začínám se změnou životního stylu zahrnuje

   20minutové úvodní video – dám vám několik tipů, jak začít a nevzdat to po prvním týdnu a provedu vás krok za krokem prvními stranami průvodce.

   55stránkový průvodce prvními kroky v PDF vám bude skvělým pomocníkem, kde si naplánujete krok za krokem svou cestu a budete mít přehled nejen o svém jídelníčku

   Podporující e-maily, kde naleznete přehled, co byste měli mít hotové, a jaké další kroky vás čekají. Také se můžete těšit na vzdělávací okénko a pozitivní afirmaci, která vám pomůže vytrvat a nevzdat to. 

   Motivační videa – pomohou vám k dosažení výsledků, které jste si stanovili na začátku vaší cesty.

   E-mailovou podporu kdykoli v průběhu 30 dní od zaplacení.

Jak to bude probíhat?

   Po zaplacení vám na e-mail přijde odkaz na úvodní video a průvodce prvními kroky.

   2x týdně vám zašlu podporující e-mail. 7., 14., 21. a 28. den vám v e-mailu přijde odkaz na motivační video.

   Kdykoli si nebudete vědět s něčím rady nebo se budete potřebovat poradit, napíšete mi e-mail a do 24 hodin získáte ode mě odpověď.

Co vše získáte?

   Úvodní video.

   Průvodce prvními kroky.

   2x týdně podporující e-mail.

   Každý týden 1 krátké motivační video – dohromady 4 motivační videa.

   E-mailovou podporu

Jak se tedy teď rozhodnete?

Zůstanete tam, kde jste?

NEBO

Vydáte se na cestu za svým zdravějším a spokojenějším já?

PRVNÍ KROKY: ZAČÍNÁM SE ZMĚNOU ŽIVOTNÍHO STYLU

nyní můžete získat

za 350 Kč.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Kdo vás provede prvními kroky?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, ZATÍM vám nic nefungovalo. Je důležité opět vstát, poučit se z chyb a jít dál. Každý jsme jedinečný, a proto si jednotlivé kroky naplánujete tak, aby vám vyhovovali. První kroky: začínám se změnou životního stylu budou praktickým průvodcem na vaší cestě za zdravějším životním stylem. Budete dělat postupné malé kroky, které povedou k velkému cíli. Kdykoli si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat podpořit, napíšete mi e-mail a odpověď získáte do 24 hodin – nebudete na to sami.

Pokud chcete začít se svou změnou, ať už se jedná o změnu stravovacích či pohybových návyků, jsou První kroky: začínám se změnou životního stylu nejvhodnějším řešením. Celý 28denní online průvodce je vytvořen tak, abyste si jednotlivé kroky naplánovali dle svých potřeb a režimu, ale zároveň pokud si nebudete vědět rady, získáte zde inspiraci a mou e-mailovou podporu. Také se dozvíte na co se zaměřit na začátku vaší cesty. Důležité je, abyste byli pevně rozhodnuti jít do změny naplno. Pak věřím, že vám První kroky: začínám se změnou životního stylu budou skvělým pomocníkem.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.