Přidejte se do 7denní výzvy ZDARMA

NASTARTUJTE ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU S RADOSTÍ

a pojďte udělat společně první krok, díky kterému začnete se změnou svých stravovacích návyků, kterou již dlouho odkládáte.

Výzva bude probíhat 10. 1. – 16. 1. 2022

   Změnili jste jídelníček, drželi dietu, omezili bílé pečivo i sladkosti, ale po 14 dnech to vzdáváte a vracíte se do původních kolejí? 

   Hledáte způsoby, jak si stravování co nejvíce usnadnit a přitom jíst vyváženě a pestře?

   Nebo neustále hledáte důvody, proč začít se změnou stravovacích návyků až za týden nebo příští měsíc?

Udělejte jednu malou, ale důležitou změnu ve svém jídelníčku, která prospěje vašemu tělu – a nebuďte na to sami.

Co získáte díky výzvě?

   Odhalíte, jak začít se změnou stravovacích návyků a následně vytrvat.

   Dozvíte se, jak postupovat při plánování jídelníčku, a co by mělo být jeho základem.

   Zjistíte, jak připravovat jídlo a nestrávit u toho půl dne.

   Uděláte první krok – změnu ve svém jídelníčku, jelikož pestrá a vyvážená strava je základem zdravého životního stylu.

   Během každé změny je důležité mít správnou motivaci. Předám vám ověřené techniky, jak dlouhodobě neztrácet motivaci a udržet si ji navzdory všem nepříznivým podmínkám.

Jak to bude probíhat?

   Výzva začíná v pátek 10. 1. 2022 a končí ve čtvrtek 16. 1. 2022. 

   Setkávat se budeme v uzavřené Facebookové skupině, kde získáte možnost sdílení, podporu, pochopení a můžete se ptát na vše, co vás k tématu zajímá.

   Pátek – středa každý den zveřejním video a pracovní list na aktuální téma.

   Pondělí – středa  budete mít prostor pro praktikování zvoleného prvního kroku

   Čtvrtek – ve skupině bude probíhat živé inspirativní setkání na téma Cesta k udržení motivace při změně životního stylu

Vyhněte se dalším dietám, omezováním, neúspěšným pokusům o změnu jídelníčku a zjistěte, jak konečně zlepšit své stravování, a tím být zdravější, shodit přebytečná kila či získat více energie.

Kdo vás provede výzvou?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám.