Záznam setkání bude přístupný do úterý 18.1.2022 do 24:00

Zhlédněte záznam setkání

Stáhněte si a vytiskněte pracovní sešit 

Stáhněte si shrnutí

Vykročte za svým vysněným já a nebuďte na to sami.

Využijte 4měsíční individuální online program

MĚNÍM A TVOŘÍM SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL S RADOSTÍ

Změňte svůj jídelníček i návyky efektivně a trvale. Zlepšete své zdraví a dosáhněte výsledků krok za krokem bez striktního omezování.

   Chcete být zdravější a cítit se spokojeně ve svém těle, ale nevíte, kde a jak začít?

   Toužíte shodit přebytečná kila bez držení diet či zázračných pilulek a získat zpět ztracenou energii? 

   Rádi byste nalezli trvale udržitelný způsob stravování bez trápení a omezování se?

Ráda vám pomohu na cestě za změnou – ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování.

   Provedu vás a podpořím krok za krokem k vašemu vysněnému cíli, kterého chcete dosáhnout.

   Získáte nové návyky, které vám budou vyhovovat, a udržíte je navždy.

   Nebudete se již ztrácet v záplavě všech informací a protichůdných doporučení. Předám vám ucelený přehled užitečných a praktických informací, rad a tipů, co a jak zlepšit a kde začít. Se správnými informacemi nebudete již dělat zbytečné chyby, nebudete plýtvat svým časem, energií a penězi.

   Ukážu vám, jak začít se změnou stravovacích návyků a následně vytrvat.  Budete vědět, co by měl obsahovat vyvážený jídelníček, a jak si ho sestavit

   Naučím vás připravovat zdravá jídla snadno a rychle, orientovat se v prodejnách i restauracích.

   Společně nastavíme plán vaší cesty. Najdete způsoby jak postupovat. Budete okamžitě vědět, co máte dělat, proč a jak to dělat, aby se dostavily výsledky. Zvolíme návyky a jednotlivé kroky, které vás dovedou k cíli.

   Každý má svou jedinečnou cestu a ráda budu vaší parťačkou pro změnu životního stylu. Je jedno, zda začínáte od začátku, máte za sebou několik diet, jste maminka na mateřské nebo máte sedavé zaměstnání a žádný čas pro sebe.

   Celou cestu přizpůsobíme vašim potřebám, režimu i situaci. Zvolíme efektivní a udržitelné kroky.

   Důležitou součástí konzultací je zodpovězení všech otázek ohledně stravy, pohybu a celkového životního stylu, které se vám honí hlavou.

   Pomohu a poradím vám s:

  • změnou ke zdravějšímu životnímu stylu,

  • sestavením vyváženého a zdravého jídelníčku,

  • stravováním v těhotenství i během kojení

  • vyváženým a zdravým jídelníčkem u dětí,

  • výživou zaměřenou na prevenci civilizačních nemocí,

  • výživou při sportu (zaměřuji se na neprofesionální / rekreační sportovce),

  • vhodným výběrem doplňků stravy (jsou-li potřeba).

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Měním a tvořím svůj životní styl zahrnuje

   Celkem 8 konzultací po 60 minutách.

   Z každé konzultace obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

   E-mailovou podporu po celou dobu spolupráce.

Jak budou konzultace probíhat?

  Setkávat se budeme pravidelně každých 14 dní online přes Zoom (instrukce k připojení vám zašlu před konzultací na e-mail).

  Před první konzultací dostanete e-mail s odkazem, kde si rezervujete termín (k dispozici také víkendové termíny). Po dobu 7 dní budete vyplňovat záznamový list, díky kterému zjistím, jaký je váš jídelníček, pitný, pohybový a odpočinkový režim, abychom se měli od čeho odrazit. A také vyplníte dotazník, abych poznala vaši situaci a mohla vám lépe pomoci.

   Na první konzultaci se podíváme na vaše očekávání a motivaci, aktuální situaci, předchozí zkušenosti, jídelníček, životní styl a zhodnotíme váš týdenní záznam – od toho se odrazíme na vaší cestě a uděláte první krok. 

  Na druhé a dalších konzultacích zhodnotíme, jak se vám dařilo, naplánujeme konkrétní změny, které vám budou vyhovovat. Budeme společně měnit, upravovat, plánovat a vymýšlet ty nejvhodnější kroky. 

   Mezi jednotlivými konzultacemi budete mít prostor pro zavedení nových kroků do svého života

A to ještě není všechno – mám pro vás bonus!

PDF příručka Jak na zdravé a vyvážené snídaně, které vám dodají energii

Dozvíte se, proč je vhodné snídat, a také co by měla snídaně obsahovat. Součástí je 7 receptů z běžně dostupných potravin + další tipy na zdravé snídaně.

Co vše získáte?

   Celkem 8 konzultací po 60 minutách.

   Z každé konzultace obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

   E-mailovou podporu po celou dobu spolupráce. 

   A především získáte odborný dohled a parťačku, která vám bude podporou oporou při dosahování výsledků.

   PDF příručka Jak na zdravé a vyvážené snídaně, které vám dodají energii.

Jak se tedy teď rozhodnete?

Zůstanete tam, kde jste?

NEBO

Vydáte se na cestu za svým zdravějším a spokojenějším já?

MĚNÍM A TVOŘÍM SVŮJ ŽIVOTNÍ STYL S RADOSTÍ

nyní můžete získat

za 3800 Kč.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Kdo vám pomůže začít se změnou?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Ano, ZATÍM vám nic nefungovalo. Je důležité opět vstát, poučit se z chyb a jít dál. Ráda bych vám řekla, že sama nejsem zastánce diet, hladovění, omezování a už vůbec vám nebudu nabízet nějaké doplňky stravy, koktejly apod. Naučím vás přemýšlet o sobě, svém zdraví, životním stylu, stravě i pohybu. Zaměřuji se na individuální a komplexní přístup. Preferuji dlouhodobou spolupráci, aby cesta byla efektivní a klienti dosahovali svých výsledků. Nabízím vedení krok za krokem, podporu, pochopení a přizpůsobení jednotlivých kroků vašim potřebám, režimu a situaci. Budete dělat postupné malé kroky, které povedou k velkému cíli.

Je jedno, zda začínáte od začátku, máte za sebou několik diet, jste maminka na mateřské nebo máte sedavé zaměstnání a žádný čas pro sebe. Důležité je, abyste byli pevně rozhodnuti jít do změny naplno. Konzultace si budete rezervovat dle svých časových možností.

Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.