Využijte 4měsíční individuální spolupráci

měním a tvořím svůj životní styl s radostí

 a vykročte za svým vysněným já.

 

Změňte (nejen) svůj jídelníček trvale a bez omezování pěkně krok za krokem.

   Chcete být zdravější a cítit se spokojeně ve svém těle, ale nevíte, kde a jak začít?

   Toužíte shodit přebytečná kila bez držení diet či zázračných pilulek a získat zpět ztracenou energii? 

   Přejete si najít dlouhodobě udržitelný způsob stravování bez toho, abyste se omezovali?

Vykročte správně na cestu zdravějšího života. 

Shoďte přebytečná kila. 

Získejte více energie. 

Zlepšete své stravování.

   Dosáhnete svého vysněného cíle krok za krokem s ohledem na vaše potřeby, režim i aktuální situaci.

   Nastavíte si plán cesty a budete znát jednotlivé kroky, jak postupovat, aby se dostavily výsledky. 

   Nebudete na té cestě sami – budu vaší parťačkou a podporou.

   Vybudujete si nové návyky, které vám budou vyhovovat, a udržíte je navždy.

   Přestanete se ztrácet v záplavě všech informací a protichůdných doporučení – získáte užitečné a praktické informace, rady a tipy, co a jak zlepšit.

   Naleznete odpovědi na otázky, které máte v hlavě. 

S čím vám mohu pomoci?

Zdraví a více energie


Provedu vás celkovou změnou ke zdravějšímu životnímu stylu. Zaměříme se zejména na mysl, stravování a pohyb. Dále zapracujeme na odpočinku, spánku, životní rovnováze i prioritách.

Stravování a jídelníček


Zhodnotím aktuální situaci a povím vám, co můžete zlepšit. Naučím vás sestavovat si vyvážený a zdravý jídelníček i orientovat se v prodejnách. Nebo vám vypracuji individuální stravovací plán.

Hubnutí nebo nabírání


Nastavíme udržitelný stravovací i pohybový režim s cílem zdravě, trvale a s radostí zhubnout či nabrat. Podíváme se také na mysl, protože správně nastavená hlava je důležitým prvkem úspěchu.

Stravování v těhotenství a během kojení


Stravování v těhotenství by mělo prospívat těhotné ženě i dítěti. Výživa v době kojení by měla být vyvážená a pravidelná, jelikož se odráží na kvalitě mateřského mléka a tedy i na zdraví dítěte.

Jídelníček dětí od narození do 18 let


Vyvážený a zdravý jídelníček je důležitým faktorem pro správný vývoj, a proto by dítě mělo chápat význam stravy. My, rodiče, vytváříme v dětech základy ohledně stravování i stravovacích návyků.

Výživa jako prevence onemocnění


Civilizační nemoci nevnikají ze dne na den a jejich vznik a rozvoj můžete z velké části ovlivnit životním stylem a výživou. Zlepšíte-li své návyky, tak se sníží riziko vzniku nemoci.

Výživa při rekreačním sportu


Dozvíte se, jak je to s výživou před, během a po aktivitě. Sladíme vaše sportovní aktivity s jídelníčkem tak, aby vám dodal vše, co tělo potřebuje k výkonu a regeneraci.

Jak se orientovat v doplňcích stravy


Doplňky stravy pouze doplňují, nikoliv nahrazují. Jsou jednou z cest, jak preventivně využívat jejich pozitivní účinky. Je důležité volit kvalitní, cenově přijatelné a zároveň pro vás vhodné produkty.

Negativní emoce a myšlenky


EFT lze využívat na fyzické (bolest, nemoci) a psychické problémy (strach, obavy, limitující přesvědčení, nízké sebevědomí), dětské problémy, na vylepšení oblasti, ve které se vám nedaří.

Měním a tvořím svůj životní styl s radostí zahrnuje

  • Získáte oporu, motivaci, dohled, vedení a jasný plán, který povede k vysněným výsledkům.

  • Celkem 8 konzultací (8 x 60 minut).

  • Dostanete pracovní listy a další materiály, abych vám cestu co nejvíce usnadnila. 

  • Po každé konzultaci obdržíte na e-mail shrnutí všech důležitých informací, sepsané akční kroky a vhodná doporučení.

  • Po celou dobu spolupráce máte mou podporu přes e-mail, messenger nebo whatsapp (ve všední dny odepisuji do 12 hodin, o víkendech do 24 hodin).

Udělejte první krok a vaše tělo vám jednou poděkuje.

Co klientkám konzultace přinesla?

Jak budou konzultace probíhat?

1. Před první konzultací vyplníte záznamový list, díky kterému zjistím, jaký je váš režim, a dotazník, abych poznala vaši situaci a mohla vám lépe pomoci.

Setkávat se budeme online přes Zoom nebo osobně – u vás doma, v kanceláři s klidným prostorem, restauraci, kavárně (v okolí Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Turnova, Jablonce nad Nisou).

2. Na první konzultaci se podíváme na aktuální situaci, jídelníček, životní styl a zhodnotíme záznamový list – od toho se odrazíme a naplánujeme první kroky. První konzultace bývá obvykle delší (maximálně 2 hodiny).

3. Na dalších konzultacích budeme společně hodnotit, měnit, upravovat, plánovat a vymýšlet ty nejvhodnější kroky. 

V průběhu využívám EFT (technika emoční svobody), která pomáhá nejen s odstraněním negativních emocí a myšlenek, a díky tomu dosáhnete výsledků snadněji. 

Také zařazuji různé koučovací techniky, díky kterým se na své téma podíváte z jiného pohledu.

A to ještě není všechno!

Mám pro vás 3 bonusy!

1. BONUS

Osobní deník: Má cesta za zdravějším a spokojenějším životem

Deník bude vaším průvodcem na cestě, a díky kterému pro vás bude realizace jednotlivých kroků radostí. 

2. BONUS

PDF příručka: Jak na zdravé a vyvážené snídaně, které vám dodají energii

Dozvíte se, proč je vhodné snídat, a co by měla snídaně obsahovat. Součástí je 7 receptů z běžně dostupných potravin + další tipy na snídaně.

3. BONUS

Facebooková skupina: Žijeme zdravě a spokojeně (klub)

Zde naleznete bezpečný prostor pro své sdílení, další podporu, motivaci a informace. Po celou dobu spolupráce máte klub zdarma.

Co získáte?

   Oporu, motivaci, odborný dohled, vedení a jasný plán.

   8 konzultací.

   Pracovní listy a další materiály

   Shrnutí na e-mail – důležité informace, akční kroky a vhodná doporučení.

   Podpora přes e-mail, messenger nebo whatsapp.

   Osobní deník: Má cesta za zdravějším a spokojenějším životem.

   PDF příručka: Jak na zdravé a vyvážené snídaně, které vám dodají energii.

   Facebooková skupina: Žijeme zdravě a spokojeně (klub).

Jak se nyní rozhodnete?

Zůstanete tam, kde jste?

NEBO

Se vydáte na cestu za svým zdravějším a spokojenějším já?

Měním a tvořím svůj životní styl s radostí

nyní můžete zakoupit

za 3800 Kč.

Přestaňte odkládat svoji změnu, udělejte krok vpřed ještě dnes.

Kdo vám pomůže začít se změnou?

Moje jméno je Karolína Růžičková a jsem poradkyně výživy a zdravého životního stylu, EFT terapeutka a masérka. Pomáhám ženám (i mužům) najít cestu ke zdravému, funkčnímu tělu a spokojenějšímu životu plného energie a radosti. Mým cílem je provést každého krok za krokem změnou životního stylu k vysněným výsledkům, a vše přizpůsobit jeho potřebám, režimu a situaci. 

V době, kdy jsem studovala střední a vysokou školu a poté začala pracovat, jsem neřešila stravu, jedla ve fastfoodech, pila energy drinky a dost alkoholu, kouřila cigarety, neměla téměř žádnou aktivitu, a o spánku radši nemluvím. Ve svých 25 letech jsem se rozhodla změnit svůj život a životní styl. Uvědomila jsem si, že pokud chci udělat jakoukoli změnu, tak záleží pouze na mně samotné, zda cíle dosáhnu. Ujasnila jsem si, co chci a co nechci. Začala jsem postupně měnit svůj jídelníček, pravidelně cvičit, občas si šla zaběhat, plánovat své aktivity, poznávat sama sebe a celkově změnila svůj přístup k životu. A kila začala jít dolů, cítila jsem více energie a můj pohled na život i mé tělo se zcela změnil. Věřím, že když jsem to zvládla já, tak vy můžete také.

Rozhodla jsem se využít své znalosti, vědomosti a zkušenosti. Začala jsem pomáhat a podporovat další ženy (i muže) na jejich cestě za změnou životního stylu, ať už se jedná o to být zdravější, shodit přebytečná kila, získat více energie či zlepšit své stravování. Ráda pomohu i vám. 

Potřebujete ještě nějaké odpovědi?

Pokud jste se právě rozhodli, že chcete se změnou začít, tak jsou pro vás konzultace ideální možností. Na internetu je spousta informací (velmi často také protichůdných) a může se stát, že dojde k zahlcení a nebudete vědět, co je pro vás vhodné. 

Díky dlouhodobé spolupráci nastavíme jasný plán a budete dělat postupné kroky, které povedou k velkému cíli a nebudete na to sami. Nabízím vám vedení krok za krokem, kdy jednotlivé změny přizpůsobíme vašim potřebám, režimu a situaci. Získáte podporu, pochopení a praktické informace. Díky dlouhodobé spolupráci se naučíte přemýšlet o sobě, svém zdraví, životním stylu, stravě i pohybu v hlubších souvislostech, protože ať chcete nebo ne, tak vše souvisí se vším. Velkou výhodou je, že při své práci využívám EFT, koučovací techniky, pracovní listy a další materiály, díky čemuž dosáhnete výsledků efektivně a překonáte každou překážku. Důležité je, abyste byli pevně rozhodnuti jít do změny naplno

Ano, ZATÍM vám nic nefungovalo. Spousta diet a programů je zaměřená na omezování určitých potravin, makroživin (ať jsou to sacharidy nebo tuky) a snižování energetického příjmu, což bývá velmi často dlouhodobě neudržitelné a po návratu k původním návykům dochází opět k nárůstu váhy a jojo efektu. Důsledkem je (nejen) únava, nedostatek energie i živin, snižování sebevědomí a demotivace. A věřím, že toto opravdu nechcete. 

Udělejte to jinak! Dělejte postupné kroky, které povedou k velkému cíli a nebuďte na to sami. Nabízím vám vedení krok za krokem, kdy jednotlivé změny přizpůsobíme vašim potřebám, režimu a situaci. Získáte podporu, pochopení a praktické informace. Díky dlouhodobé spolupráci se naučíte přemýšlet o sobě, svém zdraví, životním stylu, stravě i pohybu v hlubších souvislostech, protože ať chcete nebo ne, tak vše souvisí se vším. Velkou výhodou je, že při své práci využívám EFT, koučovací techniky, pracovní listy a další materiály, díky čemuž dosáhnete výsledků efektivně a překonáte každou překážku. 

Pokud jste pevně rozhodnuti jít do změny naplno a nechcete na to být sami, tak jsou konzultace vhodné. Termíny jednotlivých konzultací přizpůsobíte svým časovým možnostem (nabízím termíny dopoledne, odpoledne i o víkendech). A jednotlivé změny přizpůsobíme vašim potřebám, režimu a situaci. Jednotlivé konzultace jsou na hodinu a z každé konzultace získáte shrnutí na e-mail, takže konzultaci zvládnete i s dětmi nebo na procházce. Výjimkou je 1. konzultace, která bývá obvykle delší (maximálně 2 hodiny), jelikož zde probíráme aktuální situaci, jídelníček, životní styl a hodnotíme záznamový list.

Nabízím možnost splátek. Napište mi na e-mail karolina@zdravyzivotskarolinou.cz a domluvíme se.

Chcete se na něco zeptat nebo si zavolat?

Vyplňte kontaktní formulář nebo mi napište na karolina@zdravyzivotskarolinou.cz, ráda vám odpovím nebo zavolám.